Connect with Us

FOTOT-Modelja braziliane do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Showbizz

FOTOT-Modelja braziliane do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Publikuar

-

FOTOT-Modelja braziliane do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Natalia Carvalho, e njohur gjithashtu si “natigalgos” , është një modele braziliane fitnesi dhe ndikuese në rrjetet sociale. Ka një numër të madh të njerëzve që mbështesin Natalian në Instagram, frymëzuar nga fiziku i saj i pabesueshëm.

Natalia ka punuar shumë për shumë vite për të arritur trupin që ka sot. Me figurën e saj të mahnitshme dhe suksesin në rritje në industrinë e fitnesit, Natalia ka rrëmbyer zemrat e shumë ndjekësve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  “Emisionin e kujt do të marrësh?”/ Xhensila Pere thumbon moderatoren

LEXO EDHE:  Modelja më seksi e momentit/ Njihuni me të parezistueshmen, Tiona Fernan

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  “Emisionin e kujt do të marrësh?”/ Xhensila Pere thumbon moderatoren

LEXO EDHE:  "Më duhet të shkoj tek fëmijët e mi"/Modelja shqiptare fajëson Trump për trafikun

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE