Connect with Us

Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores

Showbizz

Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores

Publikuar

-

Rudina Dembacaj këshillon gratë që s’merren vesh me burrat/ Ja çfarë duhet të bëni sipas aktores

Rudina Dembacaj është një aktoret dhe moderatoret më të komentuara dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh diskuton tema të ndryshme me ndjekësit në Instastory.

Dembacaj ka gjetur kohën për të bërë një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët nuk kanë nguruar të tregojnë adhurimin që kanë për të, madje i kërkojnë edhe këshilla.

Një pre ndjekësve i ka kërkuar një këshillë për të gjithë gratë që nuk merren vesh me burrat, si duhet të veprojnë.

LEXO EDHE:  Habit aktorja me famë botërore: S'mund ta lë këtë botë pa thënë se jam shqiptare

Rudina e ka këshilluar ndjekësen duke i thënë: “Është e vështirë të japësh këshilla për një çift! Lufto deri në fund pa u nxituar. Por nëse prap nuk ecën, ndarja është një super zgjidhje.”

Ndërsa për gratë që ofendohen dhe nuk respektohen nga burrat, Rudina ka thënë se duhet të ta lërë patjetër./ CNA.al

Flet me fjalor të pisët?/ Rudina Dembacaj habit me përgjigjen
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Këshilla nga One për sigurinë online

LEXO EDHE:  Sonila Meço tregon “fatkeqësinë” e përbashkët Delinda Dishën: Ta themi troç

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Aktorja shqiptare i shokon të gjithë:” Kam kryer marrëdhënie intime në plazh”

LEXO EDHE:  “Të paska harruar i dashuri”/ Fjoralba Ponari zbulon dhuratën që mori nga partneri për Shën Valentin

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Këshilla nga One për sigurinë online

LEXO EDHE:  Aktorja tregon për puthjen me Arben Imamin/ Si u hoq figura e Tartarit, për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE