Connect with Us

Nuk kursehet aspak/ Nora Istrefi shpenzon mijëra euro për një veshje

Showbizz

Nuk kursehet aspak/ Nora Istrefi shpenzon mijëra euro për një veshje

Publikuar

-

Këngëtarja Nora Istrefi është një nga personazhet e famshëm shqiptarë që nuk kursehet aspak përsa i përket veshjeve. Në çdo dalje të saj e shohim të kuruar deri në detaj dhe veshjet janë të markave më të njohura të modës.

Por jo vetëm në klipe dhe evente, Nora duket se shpenzon edhe në përditshmërinë e saj një shumë të konsiderueshme për një veshje.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do ta njihni/ Tuna shfaqet pa pikë grimi

Së fundi ajo ka udhëtuar drejt Zvicrës për të bërë disa pushime në borë dhe ajo që tërhoqi vëmendjen ishte pikërisht veshja e saj.

Nora ka shpenzuar në total 2,300 euro për veshjen e saj, përkatësisht kostumi për ski kushton 650 euro, ndërsa xhupi i zi 1.370 euro, e kordela prada 280 euro./CNA.al

Ngjashmëri e frikshme/ Nora Istrefi publikon foton e rrallë ku duket “kopja” e nënës së saj
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

LEXO EDHE:  Gjithçka filloi me një "follow" në Instagram, ajo që i tregoi modelja shqiptare djalit do t’ju çudisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do ta njihni/ Tuna shfaqet pa pikë grimi

LEXO EDHE:  “Gabimi më i madh në jetën time”/ Rezarta Shkurta e pranon publikisht

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  “Gabimi më i madh në jetën time”/ Rezarta Shkurta e pranon publikisht

LEXO EDHE:  FOTOT-Anastasia Kvitko një “bishë e vërtetë” në fotot e fundit/ Pozon me bikini dhe ekspozon linjat e saj bombastike

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE