Connect with Us

Modelja që nxeh rrjetin me fotot s*ksi/ Njihuni me bjondinën e “Playboy”

Showbizz

Modelja që nxeh rrjetin me fotot s*ksi/ Njihuni me bjondinën e “Playboy”

Publikuar

-

Modelja që nxeh rrjetin me fotot s*ksi/ Njihuni me bjondinën e “Playboy”

Kindly Myers është një nga modelet që karrierën e saj në fushën e modelingut e ka nisur në moshë shumë të re.

Ajo është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale, falë fotove provokuese dhe formave seksi. Bjondina amerikane ka pozuar për shumë revist të njohura. Ajo ka qenë shumë herë pjesë e revistës Playboy.

Kindly numëron më shumë se 1 milion ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan fotot më të nxehta ta saj.

LEXO EDHE:  "Është një betejë"/ Modelja e famshme tregon për problemet e shëndetit mendor në karantinë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Modelja nuk ndalet me pozat nudo/ Shfrenon imagjinatën e ndjekësve në Instagram

LEXO EDHE:  FOTOT-“A jam shumë e rritur për të mbajtur arusha”/ Demi Rose provokon ndjekësit me pozat në shtrat

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother i lë pak vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me pozat “hot”

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother i lë pak vend imagjinatës/ Provokon ndjekësit me pozat “hot”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE