Connect with Us

Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më fantastike të Danielle Robertson

Showbizz

Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më fantastike të Danielle Robertson

Publikuar

-

Modelja me trupin më perfekt/ Fotot më fantastike të Danielle Robertson

Danielle Robertson është një instruktore fitnesi. Ajo kaloi mbi 10 vjet duke garuar në atletikë, duke ndërtuar një themel të fortë për udhëtimin e saj të fitnesit.

Gjatë kohës së saj si një sportiste, Danielle krijoi një trup të fortë. Kjo e frymëzoi atë të fillonte stërvitjen në palestër për të përmirësuar edhe më tej fizikun e saj. Muaj pas muaji, muskujt e Danielle filluan të dukeshin më të fortë.

LEXO EDHE:  Fizik marramendës dhe poza të nxehta/ Njihuni me modelen “hot” të rrjeteve sociale

Duke kuptuar se palestra ishte pasioni i saj më i madh, ajo filloi të ndajë këshilla trajnimi, ushqimi dhe mënyre jetese në profilet e saj në rrjetet sociale. Me kalimin e kohës, këshillat e Danielle tërhoqën individë nga pjesë të ndryshme të globit, duke e lejuar atë të ndërtonte një karrierë të shëndetshme si instruktor fitnesi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Rrjeti social më i përdorur dëmton shëndetin tuaj

LEXO EDHE:  Bukuroshet shqiptare bëhen bashkë/ Angela Martini dhe Xhesika Berberi më seksi se kurrë

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Përkrah Bora Zemanit, Arjani zbulon sekretin

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një prej figurave publike më të pëlqyera në vendin tonë. Prej kohësh ai është opinionist i programit më të ndjekur Përputhen.

Ky program drejtohet nga Bora Zemani, të cilët së bashku kanë një mardhënie shumë të mirë.

Së fudmi Bora ka hedhur një video në rrjetet sociale ku I kërkon të ndryshojnë rolet për një ditë. Arjani i përgjigjet menjëherë po, ku shton se ka qenë ëndrra e rij e pa realizuar të moderojë në një program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar, Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i pëlqyer dhe i përfolur i Përputhen.

Ata u diskutuan shumë për lidhjen e tyre, e cila pati uljet dhe ngritjet e saj. Të dy kanë shprehur një pëlqim të madh për njëri tjetrin por vetëm para pak kohësh dyshja tha se i kishin dhënë fund romancës.

Prej kohësh Mevlani hedh dedikime të shumta në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka hedhur një foto të tijën dhe në sfond i ka vënë këngën e tij, ku dëgjohen fjalët: “Shuj shuj se pa ty nuk po muj, a më ke dash ti ma thuj”.

LEXO EDHE:  Harrojeni pemën e Krishtlindjeve/ Ky është trendi më i ri që po “pushton” Instagramin

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Zeshkania "nxeh" meshkujt me fotot e saj me bikini

Ky është një tjetër dedikim kushtuar Ledjanës, por nga ana e saj nuk ka asnjë reagim. Presim nëse dyshja do të ketë ndonjë rikthim apo jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE