Connect with Us

Hoqi dorë përgjithmonë nga muzika/ Zbulohet surpriza e këngëtares

Showbizz

Hoqi dorë përgjithmonë nga muzika/ Zbulohet surpriza e këngëtares

Publikuar

-

Prej vitesh, këngëtarja Zanfina Ismajli nuk është më pjesë e muzikës. Ajo ka hequr dorë njëherë e mirë nga muzika duke deklaruar se eka mbyllur karrierën e saj artistike.

E ftuar në emisionin e të motrës “Tetë a tetë” ajo u shpreh se tashmë po merret me dy profesione të ndryshme, por nuk zbuloi asnjë detaj më shumë.

LEXO EDHE:  "Më rikujtoi sa e çmuar është jeta"/Këngëtarja shqiptare përfshihet në një aksident automobilistik

Ndërkohë “Prive” ka mësuar se Zanfina i është futur botës së medias. Thuhet se këngëtarja do të jetë pjesë e një radioje në Prishtinë.

E lodhur nga jeta e një personazh i famshëm, Zanfina ka zgjedhur një tjetër kënd për të shfaqur aftësitë e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Albano Bogdo del hapur/ Tregon për kë do të votojë në 25 prill

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 prillit po afrojnë.

Rudina Hajdari, kandidate për deputete në qarkun e Elbasanit për listën e Nisma Thurje, u shpreh se mbështetësi i saj në këto zgjedhje do të jetë dhe aktori i njohur shqiptar, Albano Bogdo.

“Albano Bogdo është padyshim një nga artistët më të talentuar shqiptarë dhe unë jam shumë krenare që ai më mbështet në këto zgjedhje.

LEXO EDHE:  Fansja i bën surprizën më të bukur Flori Mumajesit dhe sapo na frymëzoi të gjithëve!

LEXO EDHE:  “Në ditë me diell e stuhi”/ Genc Prelvukaj i bën dedikimin më të veçantë Enit për ditëlindje

Faleminderit”, shkruan Rudina Hajdari./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare flet për jetën private: “U nis princi, por mbërriti vetëm kali!”

LEXO EDHE:  Fansja i bën surprizën më të bukur Flori Mumajesit dhe sapo na frymëzoi të gjithëve!

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE