Connect with Us

E ka kaluar prej muajsh Covid-19/ Eni Koçi ndan me ndjekësit hallin e madh

Showbizz

E ka kaluar prej muajsh Covid-19/ Eni Koçi ndan me ndjekësit hallin e madh

Publikuar

-

E ka kaluar prej muajsh Covid-19/ Eni Koçi ndan me ndjekësit hallin e madh

Pak kohë më parë këngëtarja Eni Koçi ndau me ndjekësit e saj shqetësimin që kishte në lidhje me shëndetin. Pasi tregoi se e kishte kaluar Covid-19, ajo prej muajsh ndjen një shije dhe erë shumë të keqe në çdo ushqim që konsumon.

Këtë shqetësim e ka ndarë edhe njëherë me ndjekësit e saj duke treguar se halli i saj është që të mos ndjejë asnjë shije as aromë që të mund të konsumojë çdo gjë.

Pa fat me penet. Po më vijnë shumë mesazhe dhe e shoh që paska shumë persona me të njëjtin hall. Halli im kryesor nuk është mungesa e erës apo shijes, por fakti që ndjej një shije dhe erë të keqe në çdo gjë. Tani dëshira ime më e madhe është mos ndjej fare as shije e as erë që të mund të konsumoj ndonjë ushqim normal. Për kthimin në normalitet nuk po pretendoj”, tregon këngëtarja, duke vënë re faktin që të shumtë janë njerëzit që e përjetojnë këtë gjendje pasi kalojnë Covid-19./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Menaxhimi i pandemisë Covid-19/ Debat i ashpër në Kosovë

LEXO EDHE:  Mbi 58 milionë të infektuar me Covid-19 në botë/ SHBA regjistron shifra alarmante

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Flori Mumajesi i propozoi martesë, këngëtarja “e lë thatë” me përgjigjen

LEXO EDHE:  Menaxhimi i pandemisë Covid-19/ Debat i ashpër në Kosovë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE