Connect with Us

Bjondina që i vë “flakën” Instagramit me format e saj/ Fotot më provokuese të modeles së fitnesit

Showbizz

Bjondina që i vë “flakën” Instagramit me format e saj/ Fotot më provokuese të modeles së fitnesit

Publikuar

-

Bjondina që i vë “flakën” Instagramit me format e saj/ Fotot më provokuese të modeles së fitnesit

Kali Burns është një trajnere personale dhe një modele fitnesi. Ajo është bërë e famshme për figurën e saj të mrekullueshme, dhe gjithashtu, qasjen e saj në palestër duke shfaqur trajnime të ekuilibruara dhe protokolle diete.

Sidoqoftë, Kali nuk e kishte gjithmonë në plan të bëhej një influencuese e fitnesit. Duke u rritur, ajo ishte e interesuar në not, sërf dhe vallëzim. Ndërsa u rrit, Kali e ngushtoi zgjedhjen e saj për të praktikuar vetëm kërcimin.

Përgjatë viteve, aftësitë e vallëzimit të Kali u përmirësuan, dhe gjithashtu u përmirësua edhe fizikun e saj nga aktiviteti i vazhdueshëm. E entuziazmuar nga përparimi i saj, Kali shpejt zbuloi pasionin e saj për fitnesin dhe filloi të stërvitej në palestër.

Përfundimisht, Kali u bë aq e apasionuar pas fitnesit dhe peshëngritjes, saqë vendosi ta bënte karrierën e saj. Pas viteve të angazhimit dhe përkushtimit, ajo e bëri realitet qëllimin e saj duke u bërë një ikonë e fitnesit në Australi, dhe më gjerë.

LEXO EDHE:  U rendit në “Top 10” e vajzave më të bukura me bikini/ Fotot e ish miss-it shqiptar që po “çmendin” rrjetin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Njihuni me modelen më s*ksi të momentit

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  Format e saj bombastike do t’ju lënë pa gjumë/ Fotot tepër të “nxehta” të Genesis Mia Lopez

LEXO EDHE:  Provokon me pozat me bikini/ Njihuni me sportisten më s*ksi të Instagramit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE