Connect with Us

Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

Showbizz

Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

Publikuar

-

Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

Lauren Wood është një modele, entuziaste e fitnesit dhe personalitet televiziv nga SH.B.A. Ajo lindi në 13 Mars 1993, në Teksas.

Lauren ka marrë shumë famë në rrjetet sociale. Fotot që tregojnë trupin e saj të tonifikuar vazhdojnë të jenë më të pëlqyerat.

Lauren bëri daljen e saj të parë në TV në 2015, në një shfaqje të njohur komike. Ajo mori famë menjëherë, duke e bërë atë të fillojë një karrierë si një model dhe personalitet televiziv.

Që atëherë, Lauren ka ngjitur shkallët e suksesit. Ajo është një motivim për veten dhe ndjekësit e saj nga e gjithë bota.

LEXO EDHE:  Kalendari i ri për Olimpiadën zbukurohet nga modelet seksi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ylli i televizionit tregon linjat perfekte

LEXO EDHE:  Njihuni me të parezistueshmen Tiona Fernan/ Fotot e saj do t’iu lënë pa gjumë

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Vajza më e nxehtë e showbizit shqiptar/ Fotot më përvëluese të Françeska Jaçes

LEXO EDHE:  Futbollisti shqiptar lidhet me modelen pas së cilës çmenden të gjithë meshkujt

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  10 fotot që do e keni të vështirë ti besoni se janë të vërteta

LEXO EDHE:  Piloti Lubitz: Një ditë të gjithë do e njohin emrin tim

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE