Connect with Us

Videoja që u bë virale/ Rezart Veleshnja sqaron puthjen me balerinën dhe deklaratën për Ermal Mamaqin

Showbizz

Videoja që u bë virale/ Rezart Veleshnja sqaron puthjen me balerinën dhe deklaratën për Ermal Mamaqin

Publikuar

-

Rezart Veleshnja është një nga aktorët që shpesh është bërë qendra e vëmendjes së mediave rozë për shkak të deklaratave të tij dhe videos së fundit ku shfaqej duke u puthur me një balerinë.

Pas publikimit të videos në rrjet, me anë të një video në Instastory ka sqaruar pse po e puthte balerinën.

Për të gjithë ju që thoshit në meme “O zot, i mbarum” dhe “Tu vdek”. Unë e kam shumë xhan, kemi  18 vjet që rrimë bashkë. Unë e kam shoqe të ngushtë. Por, po e puthja se bëra një gabim atë ditë dhe për t’i kërkuar ndjesë, por na kapi kamera.”-thotë ndër të tjera Rezi, duke shtuar se ka  ajo është e martuar dhe ka 2 fëmijë.

Ndërsa gjithashtu ka sqaruar dhe deklaratën e tij për aktorin Ermal Mamaqi, ku shprehej R.I.P Xing me Ermalin. Së fundi Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan dhe i ka kujtuar atij deklaratën që ka bërë për të duke i kërkuar një sqarim.

Duket se e gjitha ka qenë një batutë pasi të dy aktorët kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  “Kush blen klikime gënjen veten, kur të vdesi…” Alar Band zbulojnë të vërtetën e hidhur

LEXO EDHE:  Mediat shqiptare në Maqedoni: Të ndërhyjë faktori ndërkombëtar

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Rovena Stefa shpërthen ndaj Arjan Çanit/ “Antishqiptar, duhet të thirrej nga Prokuroria”

LEXO EDHE:  “Nuk kanë të sosur gafat”/ Erion Dasho bën deklaratën e fortë ndaj komitetit të ekspertëve anti-COVID

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  VIDEO/ Elvana Gjata është bërë me vëlla

LEXO EDHE:  Rovena Stefa shpërthen ndaj Arjan Çanit/ “Antishqiptar, duhet të thirrej nga Prokuroria”

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE