Connect with Us

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Showbizz

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Publikuar

-

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka publikuar disa video voice në Instastory ku zbulon se çfarë i ka thënë Andi pas largimit të saj si dhe arsyen pse shkoi pas Teas.

Unë me të vërtetë dola mbrapa Teas, por unë dola për diçka, nuk dola se më interesoi shumë ajo pjesë. Dola për të përfituar ti një gjë. Pastaj sa mbarova me Tean, erdha direkt te ti…ça sa mbarova, sa i thashë dy llafe që ta bënin të reagonte mbi atë që tha, që të dilte komplet situata në përfitimin tënd.“, shprehej Andi.

Madje në një moment ai e ka cilësuar veten si “burrin” e saj, ndërkohë që në emision ai deklaroi se ishte vetëm për Tean.

Shqipja e ka cilësuar Andin si të pafytyrë dhe mashkull me karakter të dobët, i cili ka shfrytëzuar emrin e saj për famë.

LEXO EDHE:  Të armatosur dhe me makina të blinduara/ Kriminelët i bëjnë karshillëk policisë

Pas publikimit të këtyre audiove Shqipja ka paralajmëruar edhe konkurrentët e tjerë të bëjnë kujdes me justifikimet pasi ka prova për të gjithë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Publikuar

-

Nga

Murati së shpejti baba?/ Reagon Sindi

Prej ditësh në rrjetet sociale po qarkullojnë zëra se Murati, konkurenti i Përputhen nga Turqia është i martuar dhe së shpejti do të bëhet baba. Në fillim dyshimet lindën nga një foto që Ola e solli në studio ku vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit dhe ky i fundit u shpreh se ajo ishte ortakja e tij.

Mesa duket fansat nuk e kanë besuar shumë këtë variant të Muratit dhe kanë kërkuar dhe opinionin e Sindit për këtë çështje.

“Ngele e vetmja pa skandale jashtë emisionit uroj të jesh kështu deri në fund, kujdes nga ata brenda aty”, i shkruan një ndjekës.

LEXO EDHE:  “Ka ardhur koha që mashtruesit ti tregojmë vendin/ Spaho nxjerr videon dhe bën thirrjen e fortë

LEXO EDHE:  Fiks-Fare paralajmëron skandalin/ Qytetarit në prag të vdekjes, nuk i japin hipotekën e shtëpisë

“Nuk do këtë skandale nga unë pasi nuk fsheh asgjë. Jam e sinqertë për gjithçka them!”, u shpreh Sindi teksa na la të kuptonim se po thotë se edhe Murati fsheh diçka pa i doli skandali./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Publikuar

-

Nga

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Jasmina ka treguar më shumë detaje rreth ndarjes së saj me Andin.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, Jasmina tha se i kishte sjellë vëllain Andit nga Amerika dhe ai nuk e kishte përmendur në asnjë vend këtë surprizë të saj.

Ia kam sjellë unë vëllain nga Amerika, ia kam bërë unë surprizën dhe ai s’e përmendi në asnjëlloj vendi”, shprehet Jasmina në promon e publikuar të emisionit.

LEXO EDHE:  Bardhi i publikon videon Ramës/ Shqiptarët nuk bien më në grackë, slogani i tij i rrezikshëm

LEXO EDHE:  “Ka ardhur koha që mashtruesit ti tregojmë vendin/ Spaho nxjerr videon dhe bën thirrjen e fortë

Ndërkohë pas deklaratës, ka reaguar vëllai i Andit i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shkruan: “Korrigjim: Unë veten e kam sjellë nga Amerika edhe surprizën unë ia kam bërë vëllait tim. Por megjithatë, faleminderit që m’ke marrë prej aeroportit.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jasmin rrëfehet për jetën private/ “Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain”

Publikuar

-

Nga

Jasmin rrëfehet për jetën private/ "Nuk kam dëshirë të kem kontakte me babain"

Ish konkurrentja Jasmin Kadriu ka rrëfyer si asnjëherë më parë për raportin që ka me babain e saj.

Në mbrëmje ajo do të jetë e ftuar në “Glamour Zone” ku do të flasë për shumë detaje nga lidhja dhe ndarja me Andin.

Në promon e publikuar në rrjetet sociale, moderatorja e pyet për raportet me babain e saj dhe Jasmina tregoi se nuk ka patur asnjëherë kontakte me të dhe nuk do të kishte dëshirë të kishte ndonjëherë.

Ester Bylyku: Përmende mamin dhe vetëm familjen e mamit, me babin nuk mban kontakte?

LEXO EDHE:  Video-Denoncim/ Avion me drogë në bregdetin e Kavajës

LEXO EDHE:  Fotot-“Lefteri nuk po thithte kokaina, por soda di buka”/ Pas publikimit të videos, plas humori në rrjet

Jasmin Kadriu: Jo fare. Nuk kam pasur ndonjëherë dhe nuk kam dëshirë të kem ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE