Connect with Us

Don Xhoni përfundon në faqen e prezantueses së famshme

Showbizz

Don Xhoni përfundon në faqen e prezantueses së famshme

Publikuar

-

Don Xhoni përfundon në faqen e prezantueses së famshme

“Make a pose” e Don Xhoni ka tejkaluar kufijtë shqiptar. Pasi u kthye në trend në Tik Tok tashmë ndodhet edhe në faqen e prezantueses së njohur, Ellen DeGeneres.

Faqja e famshme “Ellen Tv Show”, faqja e emisionit të Ellen DeGeneres ka shpërndarë videon e tij në profilin e saj.

“Dhimbje torturuese”/ Prezantuesja e famshme rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Faqja numëron mbi tre milionë ndjekës, dhe ky është një sukses për reperin shqiptar dhe një mundësi e mirë për të depërtuar edhe në tregun ndërkombëtar.

LEXO EDHE:  Video/ Prezantuesja ngre fustanin para kamerave

“E dua këtë, etiketoni dikë që duhet ta dëgjojë”, shkruhet në përshkrimin e videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirza Bico (@ellentvshow)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Publikuar

-

Nga

Debati me Julin pas komentit “Je si vaji i Borshit”/ Sindi flet për marrëdhënien me konkurrentin

Pak javë më parë mes Sindi Locit dhe Julit të Përputhen pati një debat shumë të fortë që shkoi deri në ofendime. Pas kësaj si Sindi dhe Juli u pezulluan për disa ditë. Pas kthimit të tyre ata u vendosën në një përballje me njëri-tjetrin për të sqaruar të gjitha gjërat që kishin ndodhur mes tyre në emision dhe në prapaskenë pas komentit të Julit ku e krahasoi Sindin me vajin e virgjër të Borshit.

LEXO EDHE:  I fiksuar pas femrave dhe luksit, reperi befasohet nga gjithçka që sheh në Dubai

LEXO EDHE:  I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja

Le të themi që dyshja u sqaruanb pas përballjes, por si është marrëdhënia e tyre pas debatit?

Teksa ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Sindi ka treguar se marrëdhënia mes tyre është normale.

Ne as nuk u vramë, as nuk patëm diçka që të mos flasim më kurrë me njëri-tjetrin. Një leksion shumë i rëndësishëm që kam mësuar unë në “Përputhen” është ‘kurrë mos thuaj kurrë’, shkruan ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Publikuar

-

Nga

Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Ditën e sotme këngëtarja Leonora Jakupi feston ditëlindjen. Kënëgatrja e njohur është rritur në skenë dhe ka një karrierë të gjatë në muzikë.

Jemi mësuar ta shohim në skenë gjithnjë dhe duket sikur vitet kanë ndaluar për Leonorën. Ajo ka të njëjtën pamje të freskët si gjithnjë dhe mjaft e kuruar në daljet e saj.

LEXO EDHE:  Oops.. Kerri-Anne nxjerr të pasmet në shesh

LEXO EDHE:  I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja

Por a e dini se sa vjeç mbush sot Leonora?

Leonora mbush plot 42 vjeç. Në rrjetin e saj social, Instagram kanë vërshuar komentet komplimentuese nga miqtë dhe të afërmit.

Kujtojmë se kohë më parë ajo rrëeu se ishte në një lidhje dashurie, megjithëse ka vendosur që partnerin e saj ta mbajë larg syrit mediatik./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Publikuar

-

Nga

Emri i saj nuk është Bora/ Moderatorja zbulon detajin që askush nuk e dinte

Moderatorja Bora Zemani i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj. Ajo ka zbuluar një sekret që asnjëri nga ne nuk e dinim.

Zemani ka treguar se emri i saj i plotë nuk është Bora, por Borana. Gjatë një interviste për Revistën Class, ajo ka treguar dhe historinë e veçantë që fshihet pas emrit.

Bora ka lindur në janar dhe në atë kohë mamaja e Borës kishte parë ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin moderatores./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE