Connect with Us

Çmend ndjekësit me format seksi/ Fotot e modeles më “hot” të Instagramit

Showbizz

Çmend ndjekësit me format seksi/ Fotot e modeles më “hot” të Instagramit

Publikuar

-

/

Modelja dhe influencuesja e Instagramit, Melissa Riso ka arritur të fitojë zemrat e të gjihë ndjekësve të saj me fotot shumë provokuese.

Riso më së shumti pozozn me bikini duke treguar kështu edhe linjat  e saj perfekte. Ajo numëron mbi 1.2 milionë ndjekës në Instagrm, me të cilët ndan foto shumë seksi.

LEXO EDHE:  Modelja që "tërbon" italianët/ Cristina Buccino, fantastike në fotot e fundit

Përveç modelingut ajo po studion për infermieri, dhe ndoshta në të ardhmen do të ndesheni me infermieren më seksi që keni parë ndonjëherë.

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot më seksi të Melissa Riso me bikini që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Unë i rrotulloj këta këtu”/ Iliri bën deklaratën e papritur për banorët e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iliri është një nga konkurentët e “Big Brother vip”, ndër më të komentuar të momentit.Kujtojmë se Iliri është një konkurent shumë strateg dhe e kemi parë në situata të ndryshme, duke nisur që nga të pathënat e jetës së tij si tradhëtia, k apërlotur me takimin me bashkëshorten apo telefonatën me vajzën në Itali.Së fundi gjatë një bisede me banoren më të re Big Mama ai ka lënë të nënkutuar se e di shumë mirë se është një konkurent i fortë.
Këngëtarja e ka cilësuar si “piper djegës”, referuar lojës së tij. Dhe, deklarata e radhës e Ilirit ndaj banorëve të tjerë ishte me të vërtetë shumw e guximshme: “Unë i rrotulloj këta këtu”- u shpreh Iliri.
Mbetet të shohim si do reagojnë banorët e tjerë kur të dëgjojnë këtë deklaratë të balerinit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur Marina Vjollca lindi vjazën Marget, e megjithatë moderatorja ka vendosur të rikthehet në punë.

Marina ka postuar disa foto ku duket e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë bezhë dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesional.Marina, si gjithmon mahnit me pamjen e saj dhe si duket vijon të ketë linjat perfekte trupore edhe pasi solli në jetë vajzë e saj.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot më fantastike të Celeste Bright

LEXO EDHE:  18 fotot që ndryshuan internetin

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”/ Ish-konkurenti i “Përputhen” ironizon hapur Bora Zemanin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani ka postuar një foto të re në Instagram ku duket me look-un e sotëm në “Përputhen Prime”.

Ajo duket e veshur me një fustan të shkurtër shumë elegant me nje make-up shumë profesionist.

Fotot janë komentuar pafund nga ana e ndjekësve të Borës.Por komenti që tërhoqi vëmendje ishte ai i ish konkurrentit të Përputhen që bëri edhe ai bujë të madhe në rrjet me historinë e dhunës ndaj Alvisës, Hysenit, i cili i kërkoi Borës një përballje 4 minuta me Donaldin.

LEXO EDHE:  18 fotot që ndryshuan internetin

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Fotot më fantastike të Celeste Bright

Duam një përballje 4 minuta me Donaldin”, shkroi Hyseni tek fotoja e Borës./CNA.al

LEXO TE PLOTE