Connect with Us

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do t’iu “nxehë” me fotot e saj

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do t’iu “nxehë” me fotot e saj

Publikuar

-

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do t’iu "nxehë" me fotot e saj

Olga Loera është një nga modelet më shpërthyese në Instagram. Ajo është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura dhe tërheqëse të rrjeteve sociale.

Loera është bërë e njohur teksa publikon foto të ndryshme provokuese me bikini dhe nuk mungojnë as fotot ku shfaqet tërësisht e zhveshur, duke çmendur meshkujt.

Bjondina ka një numër të madh ndjekësish të cilët komentojnë pafund në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Vrasja e gjeneralit iranian/ Facebook dhe Instagram marrin vendimin drastik

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Olgës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Publikuar

-

Nga

Një nga vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot magjepsëse të ish Miss Kosta Rikës

Karina Ramos Leiton, lindur më 14 korrik 1993 në Heredia , Kosta Rika,  është një yll televizioni në Kosta Rika , modele dhe pjesëmarrëse e konkursit të bukurisë, e cila u kurorëzua “Miss Costa Rica 2014” dhe përfaqësoi vendin e saj në “Miss Universe 2014.”

Ajo është gjithashtu CEO dhe pronare e agjencisë së modelimit “Imagination Agency SA” , krijuar nga ajo për përgatitjen e kandidatëve të ardhshëm të konkursit të bukurisë. Në vitin 2019 ajo krijoi markën e saj Fireproof nga Kary.

Pasi fitoi Miss Costa Rica 2014, karriera e saj u ngrit në nivelin ndërkombëtar. Ajo ka qenë modele në të gjithë botën dhe duke ecur në Javën e Modës në Neë York, Javën e Modës në Los Angeles dhe Javën e Notit në Miami.

LEXO EDHE:  FOTO-Vetëm me të brendshme seksi/ Beatrix Ramosaj ngre temperaturat në rrjet

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja nxeh rrjetin/ Pozon me të brendshme s*ksi

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja që do të ngulitet në mendjen tuaj

Kayla është një modele tejet seksi që nuk i lë vend imagjinatës. Bukuroshja zeshkane i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat e fundit të postuara në Instagram.

Ajo pozon me bikini dhe të brendshme shumë seksi por nuk kursen as pozat nudo, ku shfaqet magjepsëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të bukura të Kayla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Publikuar

-

Nga

Trupi i saj është një ëndërr/ Njihuni me bjondinën seksi që do të bëhet mjeke

Jenna Alexa Berman është një modele në Instagram dhe e dashura e Jack Flaherty.

Ajo lindi dhe u rrit në Florida juglindore. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i pëlqejnë shumë sportet.

Ajo është një lojtare volejbolli, futbolli dhe basketbolli. Përveç kësaj Jenna po diplomohet për ndihmës mjeke dhe pasioni i saj për të ndihmuar njerëzit dhe interesi i fortë për shëndetin dhe mirëqenien e bëri atë të dëshironte të bashkohej me fushën mjekësore.

LEXO EDHE:  FOTOT- Modelja seksi tregon të pasmet/ Arbenita Ismajli “ndez” rrjetin

LEXO EDHE:  Larg standardeve të kota! Ja pse trupi juaj është perfekt

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE