Connect with Us

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Showbizz

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Publikuar

-

U përfol për një romancë me gazetaren seksi italiane/ Can Yaman ngacmon sërish fansat

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe prezantuesja Diletta Leotta flitet se janë në një lidhje dashurie. Sipas mediave të huaja, Diletta dhe Can po takohen prej kohësh, madje thuhet se kanë kaluar 5 netë në një hotel në Romë.

Revista e njohur ‘Chi’ ka publikuar foto ku dyshja shfaqen në moment private duke u puthur dhe përqafuar.

LEXO EDHE:  E mbani mend Iljazin nga Shamikuqja?/ Lajme të hidhura për të

Pas publikimit të fotove dhe lajmeve në media Can reagoi me një status ku shkruante: “Është punë për mua dhe pikë”.

Pas ndeshjes Romë-Inter, aktori shpërndau një shprehje shumë ngacmuese: “Pavarësisht shiut qielli mbi Romë mban erë ëndrrash”, duke bërë fansat të mendojnë se është një dedikim për Dilettën./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk është vetëm Jonida Maliqi/ Kush e bën të lumtur Romeo Veshajn

LEXO EDHE:  Ndahet nga jeta aktori i njohur

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Po bënte video për Snapchat/ Aktori i njohur gjen vdekjen

LEXO EDHE:  Po bënte video për Snapchat/ Aktori i njohur gjen vdekjen

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Suksesi i tij nuk njeh kufij/ Zbuloni kush është aktori më i mirë i vitit 2020 në Turqi

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk është vetëm Jonida Maliqi/ Kush e bën të lumtur Romeo Veshajn

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE