Connect with Us

Pas takimit emocionues me Saimirin/ Enxhëll vetë-eleminohet nga gara për të fituar zemrën e “princit”

Showbizz

Pas takimit emocionues me Saimirin/ Enxhëll vetë-eleminohet nga gara për të fituar zemrën e “princit”

Publikuar

-

I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin

Konkurrentja e Love Story, Enxhëll është vetë-eleminuar nga gara për të fituar zemrën e Saimirit. Edhe pse pati një takim shumë romantik me Saimirin, ku shkuan në kinema dhe shkëmbyen biseda të ngrohta, ajo është shprehur se nuk po e përballon dot më situatën e krijuar dhe se preferon të vetë-eleminohet.

“Nga e gjithë kjo eksperiencë deri sonte, unë kam vendosur të veteliminohem sepse nuk mundem ta përballoj dot më. Kam shumë peshë nga vetja ime, presioni i familjes gjithashtu, dhe nuk mundem. Po bëhet shumë e vështirë për mua”, u shpreh Enxhëll.

LEXO EDHE:  'Unë urinoj në këmbë', këngëtarja e njohur shqiptare shokon ndjekësit

Kjo deklaratë e saj i ka habitur të gjithë, madje ka patur dhe shumë nga ata që i kanë kërkuar të rikthehet por Saimiri e ka thënë qartë që kjo nuk bëhet më.

Saimiri është shprehur se i respekton shumë edhe vajzat e tjera dhe nuk bëhet fjalë që ta lejojë Enxhëllin të kthehet./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

“Nëse trëndafilat rriten në parajsë…”/ Morena Taraku rrëqeth me fjalët prekëse për nënën e saj

Publikuar

-

Nga

“Nëse trëndafilat rriten në parajsë…”/ Morena Taraku rrëqeth me fjalët prekëse për nënën e saj

Mamaja e këngëtares Morena Taraku nuk jeton më dhe ajo gjithnjë e kujton atë dhe i bën dedikime shumë rrëqethëse. Sot në Ditën e Gruas, ajo e ka uruar nënën e saj me fjalët më prekëse.

Nëpërmjet një psotimi në rrjetet sociale ajo shkruan:

Nëse trëndafilat rriten në parajsë , Zot të lutem zgjidh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj qe e dua dhe me mungon. Urime ditën e nënave.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Koka jote duhet të qëndrojë lart”/ Shqipja del në mbrojtje të Antonelës dhe bën paralajmërimin e fortë

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e kaluar në “Përputhen Prime”, një deklaratë e fortë e Atdheut shkaktoi shumë debate në studio mes konkurrentëve, Atdheut dhe Antonelës.

Pas përballjes së Mevlanit, Antonelës dhe Ledianës, Atdheu tregoi se Antonela po bënte lojë me Mevlanin dhe ecën me skenare.

Konkurrenti ka treguar se rreth një muaji më parë është puthur me Antonelën pas inagurimit të lokalit të tij.

Pas kësaj deklarate është krijuar një debat ku Antonela shprehej se Atdheu po e përdor këtë nga inati se nuk doli në takim me të.

LEXO EDHE:  Deklarata e Palokës/ Rama lëviz me dy bodyguardë, mbajnë me vete valixhe anti-plumb

LEXO EDHE:  Deklarata e OBSH-së/ Midis tetorit dhe nëntorit në Europë do rritet numri i viktimave

Ditën e sotme ish konkurrentja Shqipe Hysenajn ka reaguar në lidhje me deklaratën e Atdheut dhe I ka dalë në mbrojtje Antonelës duke shkruar në një postim:

“Koka jote duhet të qëndrojë lart dhe sytë e tu të jenë të qeshur. Shpejt do ta tregoj unë pse-në me pafytyrësitë që sapo pashë.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: E dua burrin mysliman, janë të bërë synet

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e thotë troç: E dua burrin mysliman, janë të bërë synet

Këngëtarja Romina Aliaj ka befasuar të gjithë ndjekësit, ku kohë më parë ka bërë një deklaratë ku ka pranuar se është raciste.

E ftuar së fundi në emisionin ExPuls , Romina ka treguar se cili është detaji që sheh tek një mashkull. Romina është përgjigjur shumë hapur duke u shprehur se detaji që vlerëson më së shumti tek një mashkull është pastërtia dhe pse jo të jetë mysliman, pasi ata janë shumë të pastër, marrin abdes 5 herë në ditë dhe janë të bërë synet.

Vlerësoj pastërtinë tek nnjë mashkull, pse jo edhe mysliman se marrin abdes 5 herë në ditë pse janë edhe të bërë synet.Mjafton të jetë shqiptar, i pranoj të gjitha llojet e feve”, është shprehur këngëtarja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE