Connect with Us

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Showbizz

Luana Vjollca në “hall” të madh/ Nuk e lënë të vishet

Publikuar

-

E përndiqte prej kohësh/ Arrestohet fansi i Luana Vjollcës

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video ku shihet duke u përgatitur për edicionin e radhës të emisionit “Shiko Kush Luan”.

Ajo tregon se është gjithnjë e zënë në prapaskenë dhe e rrethuar nga njerëz saqë nuk arrin dot as të vishet në privatësi.

Këtë “hall” ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj ku tregon edhe pamjet nga dhoma e zhveshjes me njerëz që i shkojnë nga pas për ta fotografuar apo xhiruar video.

LEXO EDHE:  Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të gjithë për lidhjen e shtirur me Tean

“Të paktën a mund të vishem në privatësi”, shkruan ajo krahas videos./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Video/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

LEXO EDHE:  Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të gjithë për lidhjen e shtirur me Tean

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE