Connect with Us

“Duhet të prekësh prapanicën që të mos ndodhë”/ Dua Lipa flet për supersticionet e shqiptarëve

Showbizz

“Duhet të prekësh prapanicën që të mos ndodhë”/ Dua Lipa flet për supersticionet e shqiptarëve

Publikuar

-

“Duhet të prekësh prapanicën që të mos ndodhë”/ Dua Lipa flet për supersticionet e shqiptarëve

Këngëtarja Dua Lipa është një nga personazhet më të komentuara dhe të suksesshme në botë. Dua ka qenë e ftuar në emisionin “Jimmy Kimmel” Live ku ka folur më shumë rreth çmimeve Grammy si dhe thashethemeve që qarkullojnë në mediat e huaja për shtatzëninë.

Ajo ka treguar se nuk e priste se fotoja e shoqëruar me emojin e një biberoni do të bëhej objekt i një thashethemi të tillë. Dua ka sqaruar se nuk ekziston një shtatzëni duke shuar kështu të gjithë zërat.

Më pas Lipa ka folur për supersticionet e shqiptarëve duke treguar se i konsideron si gjëra qesharake.

Në familjen time… Ka supersticione të tilla si: Mos i derdh plehrat natën, mos laj rrobat ditë të premte, nëse të kruhet hunda do bëhesh me nerva dhe duhet të prekësh prapanicën tre herë që mos të ndodhë. Nëse të kruhet dora e majtë do marrësh para, nëse të kruhet dora e djathtë do humbasësh para”, tha Dua duke shtuar se këto janë gjëra qesharake./ CNA.al

“Duhet të prekësh prapanicën që të mos ndodhë”/ Dua Lipa flet për supersticionet e shqiptarëve
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare ka një kërkesë për kryeministrin dhe ka të bëjë me këngën e saj!

LEXO EDHE:  "Më ka dhuruar apartament dhe dy makina"/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE