Connect with Us

Çfarë do të bënte nëse do të ishte kryeministre?/ Ja si përgjigjet gruaja e Ramush Haradinaj

Showbizz

Çfarë do të bënte nëse do të ishte kryeministre?/ Ja si përgjigjet gruaja e Ramush Haradinaj

Publikuar

-

Çfarë do të bënte nëse do të ishte kryeministre?/ Ja si përgjigjet gruaja e Ramush Haradinaj

Pak ditë më parë ,Anita Haradinaj, gruaja e ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ishte e ftuar në emisionin e Luanës ku i befasoi të gjithë me deklaratën e saj. Ajo tregoi tre mënyrat me të cilat e përkëdhel Ramushi duke I lënë të gjithë pa fjalë.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: “Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë” … (tek të pasmet) , ndërsa e treta më thotë “Zemër, shpirt, këto të zakonshmet ”, u shpreh ajo.

Së fundi në rubrikën Afte Party me Luanën ajo ka treguar më shumë raportit të saj me Ramushin si dhe I ka bërë një dedikim dashurie bashkëshortit.

LEXO EDHE:  Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

E pyetur se kush është më shumë xheloz ajo apo Ramushi, Anita u shpreh se asnjëri prej tyre nuk janë xhelozë por të arsyeshëm. Gjithashtu ajo ka treguar se Ramushi i bën shumë surpriza.

Por pyetja që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte se çfarë do të bënte ajo nëse do të ishte kryeministre.

Anita është përgjigjur me një fjali duke thënë se do të punonte shumë fort.

Për më tepër mund të shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

LEXO EDHE:  VIDEO - Nesër në Digitalb/ Një histori me Haxhi Qamilin

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Moderatori shpërthen “ala Renato Mekolli” gjatë emisionit të mëngjesit

LEXO EDHE:  Romeo Veshaj ia thotë publikisht Luanës: Nuk do të ftoja kurrë në emision

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE