Connect with Us

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Showbizz

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Publikuar

-

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Whitney Johns është një modele amerikane fitnesi, trajner dhe konkurrente e WBFF Pro. Përveç garimit në skenën WBFF, Whitney ka konkurruar edhe në divizionin NPC Bikini, duke zënë vendin e dytë në Grand Prix të NPC 2015.

Duke u rritur, Whitney u përpoq të gjente diçka që ishte perfekte për të. Ajo vazhdoi të provonte sporte dhe disiplina të ndryshme gjatë viteve, por asnjëri nuk kishte atë që kërkonte.Pastaj, pas përpjekjeve të shumta të dështuara, Whitney u vendosi të merrej me peshëngritje dhe palestër. Ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e saj, dhe s’kaloi shumë dhe u bë pasioni i saj.

Gjatë gjithë viteve, Whitney rriti pasionin e saj për t’u bërë një modele, trajnere dhe ikonë e fitnesit në SHBA.

LEXO EDHE:  Trupi i saj me bikini është një ëndërr/ Fotot më provokuese të modeles kolumbiane

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella tërbon rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me bikini

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo nuk ndalet me fotot e saj provokuese dhe shumë të nxehta që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndezur Instagramin me pozat shumë seksi nga Dubai.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me bikini minimaliste ku tregon dhe format e saj të rrumbullakosura.

LEXO EDHE:  Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane

LEXO EDHE:  Zemrat e të gjithëve kanë shkrirë nga fotoja e parë e binjakëve të Beyonce dhe Jay Z

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Publikuar

-

Nga

Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Amarda Toska është një nga personazhet më të pëlqyera të showbizit. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku, së fundi ka trealizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Të shumtë kanë qenë kuriozë të dinë nëse Amarda ka bërë ndonjë ndërhyrje në pamjen e saj.

Ajo ka mohuar të ketë prekur ndonjë gjë në fytyrën e saj apo në trup.

As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar Ami.

Ndërsa një prej ndjekësve e pyet nëse ka kryer ndonjëndërhyrje në mjekër pasi së fundi kështu ka dëgjuar të përflitet.

LEXO EDHE:  Trupi i saj me bikini është një ëndërr/ Fotot më provokuese të modeles kolumbiane

LEXO EDHE:  E dashura seksi e mbrojtësit të Milanit/ Njihuni me modelen më provokuese të momentit

Amarda hedh poshtë të gjithë zërat duke thënë se nuk e di se ekziston një ndërhyrje e tillë.

Jooo këto lloj ndërhyrje hera e parë që e dëgjoj! Google e dashur dhe e vërteton”, i është përgjigjur Ami./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Publikuar

-

Nga

Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj Sarës

Episodi i kaluar i Përputhen ka nisur me një shpërthim nga ana e Shkëlqimit, një prej konkurrentëve të rinj.

Ai u shpreh se ishte tejet i nxhehur me gjstin e Sarës, që kishte bërë në sy të tij pak para se të niste emisioni.

Shkëlqimi tha se nuk e priste që Sara të bënte atë veprim duke qenë se sapo kishin realizuar takimine  tyre dhe ende nuk është transmetuar.

Ai zbuloi se pak para se të niste emisioni, Sara ishte ulur në prehrin e Geljanit, një prej konkurrentëve të rinj.

LEXO EDHE:  Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane

LEXO EDHE:  Trupi i saj me bikini është një ëndërr/ Fotot më provokuese të modeles kolumbiane

Madje në fund ai ka kërkuar që nuk dëshiron që takimi i tyre të transmetohet pas këtij gjesti./ CNA.al

LEXO TE PLOTE