Connect with Us

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Showbizz

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Publikuar

-

Trupi i saj është marramendës/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot s*ksi

Whitney Johns është një modele amerikane fitnesi, trajner dhe konkurrente e WBFF Pro. Përveç garimit në skenën WBFF, Whitney ka konkurruar edhe në divizionin NPC Bikini, duke zënë vendin e dytë në Grand Prix të NPC 2015.

Duke u rritur, Whitney u përpoq të gjente diçka që ishte perfekte për të. Ajo vazhdoi të provonte sporte dhe disiplina të ndryshme gjatë viteve, por asnjëri nuk kishte atë që kërkonte.Pastaj, pas përpjekjeve të shumta të dështuara, Whitney u vendosi të merrej me peshëngritje dhe palestër. Ajo menjëherë tërhoqi vëmendjen e saj, dhe s’kaloi shumë dhe u bë pasioni i saj.

Gjatë gjithë viteve, Whitney rriti pasionin e saj për t’u bërë një modele, trajnere dhe ikonë e fitnesit në SHBA.

LEXO EDHE:  Njihuni me të parezistueshmen Tiona Fernan/ Fotot e saj do t’iu lënë pa gjumë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Njihuni me të parezistueshmen Tiona Fernan/ Fotot e saj do t’iu lënë pa gjumë

LEXO EDHE:  “Bisha” amerikane çmend meshkujt/ Fotot e Kylie Jenner do t’iu lënë pa gjumë

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  FOTOT-Aurela Hoxha më e nxehtë se kurrë/ Tregon format “bombë” me pozat seksi

LEXO EDHE:  “Nuk ia vlen fare, je shumë e përdorur”/ Ndjekësit e shajnë në komente, Rudina Dembacaj nuk ua përton me përgjigjet

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Provokuese dhe tepër tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së njohur

LEXO EDHE:  Provokuese dhe tepër tunduese/ Fotot më fantastike të modeles së njohur

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE