Connect with Us

E kritikuan për zërin e lartë dhe sjelljen ndaj konkurrentes/ Bora Zemani tregon arsyen e reagimit

Showbizz

E kritikuan për zërin e lartë dhe sjelljen ndaj konkurrentes/ Bora Zemani tregon arsyen e reagimit

Publikuar

-

E kritikuan për zërin e lartë dhe sjelljen ndaj konkurrentes/ Bora Zemani tregon arsyen e reagimit

Menjëherë pas publikimit të episodit të mbrëmjes së kaluar të emisionit “Përputhen Prime”, në rrjetet sociale ka patur shumë reagime për sjelljen e moderatores Bora Zemani.

Toni i lartë i zërit dhe sjellja ndaj konkurrentes së re Ledianës, ka bërë që ndjekësit në platforma të ndryshme sociale të reagojnë dhe kritkojnë veprimin e moderatores. Madje ka patur edhe nga ata që e kanë quajtur presion psikologjik reagimin e saj ndaj Ledianës.

Pas komenteve dhe reagimeve në rrjet, Bora ka reaguar me një postim në Instatsory ku shpjegon reagimin e saj dhe mendimin për Ledianën.

Ajo iu ka kërkuar ndjesë të gjtihëve atyre që janë bezdisur nga tonet e larta si dhe ka shtuar se dëshiron që Lediana të jetë pjesë e programit nëse e ndjen se mund të jetë pa filtra dhe ti tregojë publikut se kush është ajo në të vërtetë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  PD reagon pas vdekjes se minatorit ne Bulqize: Qeveria i ka harruar

LEXO EDHE:  PD reagon pas vdekjes se minatorit ne Bulqize: Qeveria i ka harruar

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Pas medias Basha kujtohet për ish-të përndjekurit

LEXO EDHE:  Virologu gjerman këshilla për sjelljen/ Ja çfarë duhet të bëni që të shmangni infektimin

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Plasin memet në rrjete sociale/ “Basha përshëndet çunat e SPAK-ut”

LEXO EDHE:  1 të dashur çdo tre ditë/ Aktorja e famshme turke reagon e zemëruar: Dua t’i jap fund

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE