Connect with Us

Lidhjet e dashurisë dhe skandalet e Kejvina Kthellës, modeles që u ngatërrua me një burrë të martuar

Showbizz

Lidhjet e dashurisë dhe skandalet e Kejvina Kthellës, modeles që u ngatërrua me një burrë të martuar

Publikuar

-

Lidhjet e dashurisë dhe skandalet e Kejvina Kthellës, modeles që u ngatërrua me një burrë të martuar

Emri i modeles Kejvina Kthella, është komentuar shumë në media, për lidhjet e saj dashurore me personazhe të njohur të ekranit.

Një nga lidhjet që bëri bujë në media ishte lidhja e saj me Redian Rrajën, i cili akuzohet për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja.

Prokuroria e Krimeve të Rënda e mori në pyetje Kejvina Kthellën, për shkak të kontakteve që kishte me Redian Rrajën, dhe i sekuestroi në kuadër të hetimeve edhe telefonin.

Një javë më pas modelja arriti të merrte telefonin e saj pasi rezultoi se nuk përbënte interes për hetimin, ndërsa kërkohej mbajtja akoma në sekuestro e makinës që konsiderohet si provë nga organi i akuzës dhe llogarive bankare.

Atentati ndaj prokurorit Ndoja/ Rrëfehet Kejvina Kthella: Një natë para ngjarjes fjeta me Redjanin

Pak ditë më parë, u publikua edhe dëshmia e modeles e cila ka sqaruar se një natë para ngjarjes ka fjetur me Redjan Rrajën në shtëpinë e saj. Pra vetë modelja pranoi lidhjen e saj të dashurisë më një burrë të martuar.

… Herën e fundit që jam takuar me Redjanin ka qenë ditë e enjte, datë 31.10.2019. Rreth orës 22:00 të mbrëmjes unë ndodhesha në banesë dhe ka ardhur Redjani. Kemi qëndruar gjatë natës së bashku dhe në mëngjes, më datë 01.11.2019, rreth orës 10:30 unë jam larguar për në punë, ndërsa Redjani qëndroi në banesë. Kam komunikuar gjatë ditës me të disa herë dhe ai është larguar nga banesa dhe kishte shkuar në Durrës me disa miq të tij.

Ishin duke pirë diçka me sa më tha ai, por nuk di detaje me saktësi. Dua të them se unë kam komunikuar thuajse çdo ditë me Redjanin në telefon, por nuk jemi takuar. Me sa mbaj mend, ditën e shtunë, më datë 02.11.2019, kur kam komunikuar në telefon,  Redjani më ka thënë se ishte jashtë shtetit.

Po kështu, edhe ditën e diel, më datë 03.11.2019 kemi komunikuar normalisht rreth orëve të paradites dhe thjeshtë kemi bërë bisedë normale. Unë komunikoj nëpërmjet telefonit tim, me numër 06924 XXXXX, Redjani disponon numrin e telefonit 06920 XXXXX”, ka thënë Kejvina në deklaratën e saj.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e Arbenita Ismajlit që nuk duhen humbur

Para kësaj deklarate, Kejvina është komentuar edhe për një lidhje me reperin Seven Saraqi, ku në media u tha se ish velina kishte qëndruar në shtëpinë e tij në Amerikë, pas ngjarjes që pushtoi mediat.

Teksa ishte e ftuar në një intervistë ajo u shpreh se për momentin nuk kishte asgjë me Seven Saraqin, por nuk mohoi se në të ardhmen mund të kishte një lidhje me të, duke e cilësuar atë si një djalë bukurosh.

Së fundi e ftuar në emisionin “Binjakët” ajo u shpreh se nuk e kishte provuar kurrë ndjenjën e dashurisë.

“Në dashuri nuk besoj se kam rënë ndonjëherë, nga shkallët po, shpesh. Gjithandej kam rënë, vetëm në dashuri jo. Nuk kam arritur akoma që të bëj cmendurira, të lë gjithcka për partnerin tim. Nuk ka bërë asnjë zemra bam. Mes dashuria dhe karrierës zgjedh këtë të fundit, për tani e mendoj kështu. Po erdhi dashuria, por nuk do rri ta pres”. Me këtë deklaratë ajo ngre shumë pikëpyetje dhe na bën të mendojmë po ajo me Redianin çfarë ka qenë?

Por nuk kanë qenë vetëm lidhjet e saj të dashurisë për të cilat ajo është komentuar në media. Pak kohë më parë në rrjet qarkulloi një video e modeles ku shfaqej si asnjëherë më parë në gjendje të dehur, një video për të cilën Kejvina nuk pati asnjë reagim, dhe që më pas u fshi nga rrjetet sociale.

Modelja së fundi postoi një tjetër video seksi në rrjetet sociale, si një mënyrë për të treguar se ky ishte reagimi i saj ndaj asaj që shkruhej për të dhe lidhjen e saj me Redian Rrajën në media.  “Reagimi i parë: Tronditës”, shkruante ajo krahas videos që bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Prit pak”/ Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B ndezin verën me super hit

Publikuar

-

Nga

“Prit pak”/ Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B ndezin verën me super hit

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe reperi Lumi B kanë publikuar projektin e tyre më të ri, “Prit pak”.

Një këngë mjaft ritmike, ka bërë bashkë dy këngëtarët të cilët iu kanë dhuruar fansave një super hit.

Kënga ka rezultuar një sukses i vërtetë pasi në pak orë ka marrë me mijëra klikime në Youtube.

LEXO EDHE:  Trup fantastik dhe poza shumë provokuese/ Fotot më bombastike të Oriola Marashit
LEXO EDHE:  FOTOT-Oriola dhe Eros drejt fejesës/ Çifti gati për të shkëmbyer unazat

Si asnjëherë më parë, në këtë klip Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë seksi me linjat e saj perfekte.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme dhe shijoni këngën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Iliri dhe Gilberta nuk ndalojnë së puthuri/ Juli bën komentin epik

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë është transmetuar takimi i Ilirit dhe Gilberatës. Ky ishte takimi i parë pasi ata u deklaruan se në emision do të jenë vetëm për njëri-tjetrin.

Iliri dhe Gilberta kanë dhuruar një kërcim shumë romantik ku nuk kanë munguar dhe puthjet në buzë.

Dyshja kanë dhuruar emocione tek publiku dhe konkurrentët e tjerë.

Në vdieon e publikuar në rrjetet sociale nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve për takimin dhe kërcimin e tyre. Njëri prej atyre që ka komentuar ka qenë edhe ish konkurrenti i Përputhen, Julian Lala.

LEXO EDHE:  FOTOT-Oriola dhe Eros drejt fejesës/ Çifti gati për të shkëmbyer unazat

LEXO EDHE:  “A nuk e sheh veten në pasqyrë?”/ Kejvina Kthella i kthehet keqazi ndjekëses

Juli ka uruar çiftin duke shkruar: “Të trashëgohen, ç’tu thotë vëllai… ne të tjerët rrimë frymë sytë 😀”, koment i cili ka marrë shumë reagime./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Të kuqe flakë/ Oriola dhe e motra më seksi se kurrë

Publikuar

-

Nga

Modelja Oriola Marashi ka realizuar një set fotografik shumë seksi së bashku me motrën e saj Xhulia Marashi.

Dy bukuroshet shfaqen të veshura me të kuqe dhe kanë çmendur rrjetin me pozat e tyre.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, pasi nëse nuk gabohemi kjo është hera e parë që Oriola publikon një set fotografik me të motrën.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet rikrijojnë pikturat ikonike

LEXO EDHE:  Trup fantastik dhe poza shumë provokuese/ Fotot më bombastike të Oriola Marashit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE