Connect with Us

“Kur e ke humbur virgjërinë”/ Shqipja e Për’puthen jep përgjigjen e papritur  

Showbizz

“Kur e ke humbur virgjërinë”/ Shqipja e Për’puthen jep përgjigjen e papritur  

Publikuar

-

“Bomba” e Përputhen/ Shqipja, që zbardhi prapaskenat e “çiftit” Tea-Andi

Shqipe Hysenaj është kthyer një nga vazjat më të komentuara që nga momenti kur ishte pjesë e emisionit Përputhen. Ajo u eleminua nga emisionin për shkak të fjalorit të papërshtatshëm si dhe shprehjet bullizuese ndaj konkurrentëve të tjerë.

Pas kësaj me deklaratat e saj ajo u kthye në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Së fundi e ftuar në emisionin ‘Prive”, ajo është përballur me një pyetje shumë pikante.

Teksa pyetet kur e ka humbur virgjërinë ajo habit me përgjigjen. “Kush tha që e kam humbur”, u përgjigj Shqipja.

LEXO EDHE:  “Më ka sjellë dy vjet e gjysmë vërdallë”/ Arben Skënderi tregon historinë e njohjes me Denada Toçen

Gjithashtu ajo u shpreh se tek vetja i duken seksi sytë dhe e pyetur nëse i kanë shkruar të famshëm shqiptarë e ka mohuar këtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Në puntatën e kaluar, Sara dhe Atdheu zgjodhën të dilnin çift nga Përputhen. Teksa të gjithë prisnim të shihnim Antonelën e revoltuar, konkurrentja e mori me shumë sportivitet zgjedhjen e Atdheut dhe preferoi të mos komentonte por të lëshonte thumbet e saj.

Por duket se konkurrentja e ka lënë pas të shkuarën dhe së fundi po shihet shumë shpesh në shoqërinë e ish konkurrentit Arsim Abdyli.

LEXO EDHE:  “Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

LEXO EDHE:  Arjola Demiri e vendosur/ “Ky vit do më gjejë deputete”

Ata kanë udhëtuar drejt Milanos ku nuk mungojnë dhe deklarata e Arsimit për Antonelën.

“Me këtë bionden time”, shkruan Arsimi në një nga storyt e tij në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  “Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

LEXO EDHE:  Better Call Sual rrëmben vëmendjen e britanikëve

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE