Connect with Us

“Ka edhe 1 vit e gjysmë kohë”/ Babai nxjerr “sekretin” e Capital T

Showbizz

“Ka edhe 1 vit e gjysmë kohë”/ Babai nxjerr “sekretin” e Capital T

Publikuar

-

Reperi Capital T e ka mbajtur gjithnjë shumë private jetën e tij sentimentale. Ai po komentohet së fundi për një lidhje dashurie me modelen Adrola Dushi, por dyshja gjithnjë e kanë mohuar në intervista.

Por a e dini edhe sa kohë ka Capital T për të qëndruar beqar?

Këtë e ka zbuluar babai i reperit, Agim Ademi, Presidenti i Federatës të Futbollit të Kosovës. Ai ka zbuluar sekretin se Capital ka vetëm 1 vit e gjysmë kohë për të qenë beqar.

LEXO EDHE:  Erdhi pranvera! Dita e parë e marsit paska një sekret

Më tej ai ka rrëfyer se ka një raport shumë të mirë me të birin edhe se gjithnjë ka dashur ta shohë në fushën e blertë por talenti dhe pasioni i tij për muzikën e bërë të tërhiqej nga futbolli./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Erdhi pranvera! Dita e parë e marsit paska një sekret

LEXO EDHE:  Cardi B nuk heq dorë nga shqiptarët: Reperi bëhet pjesë e klipit të ri të saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE