Connect with Us

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

Showbizz

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

Publikuar

-

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

Për këngëtaren Rita Ora sot është një ditë shumë e rëndësishme, pasi e ëma ka ditëlindjen. Nëpërmjet disa videove dhe momenteve familjare, Rita i ka dedikuar disa fjalë shumë prekëse.

Ajo ka treguar se e sheh nënën si shoqen e saj më të mirë dhe se është i vetmi person që e bën të buzëqeshë edhe në momentet që ka menduar se nuk do të qeshte përsëri.

Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë. Ajo është e papërshkrueshme por ka dhe një zemër të mrekullueshme, për të mos përmendur që është e mrekullueshme e tëra! Ajo është nëna ime ? Gëzuar ditëlindjen! Faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe më bën të buzëqesh në momente që mendova se nuk mundem të qesh përsëri. Sot është dita jote! ❤️”- janë fjalët e Ritës./CNA.al

 

LEXO EDHE:  E ëmbël dhe tërheqëse/ Njihuni me modelen bukuroshe të Instagramit

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Nuk respektoi rregullat dhe masat kundër Covid/ Çfarë po ndodh tani me Rita Orën?
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas një mungese të gjatë në muzikë/ Rikthehet Era Istrefi, zbulon bashkëpunimin me artistin e famshëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Era Istrefi arriti të bëhej e famshme në të gjithë botën me hitin e saj “Bon Bon”, i cili numëron mbi 800 milionë klikime në Youtube.

Istrefi pati një pauzë shumë të gjatë në muzikë dhe për një kohë u “zhduk” nga rrjetet sociale.

Por duket se ka mbledhur forcat për tu rikthyer sërish fuqishëm me hite.

LEXO EDHE:  I dashuri i ri? Rita Ora performon trup më trup me këngëtarin dhe fansat janë të bindur se ky është AI

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese në Instagram/ Kostantina Gianni, vajza për të cilën meshkujt lënë "kokën"Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet në studio duke regjistruar këngën e saj më të re.

Këngëtarja ka zbuluar edhe surprizën dhe duket se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me këngëtarin e njohur ndërkombëtar, Claydee./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-“E kuqe flakë”/ Luana Vjollca tregon hiret nga pushimet

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Luana Vjollca është një nga moderatoret më seksi dhe të komentuara të momentit.

Shpesh ajo tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Ndërsa tregon se po vijon pushimet e saj luksoze, Luana ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet sensuale.

E veshur me bikini ngjyrë të kuqe moderatorja ka treguar format e saj bombastike, që komentohen gjithnjë.

LEXO EDHE:  Fikson meshkujt me format e saj/ Njihuni me meksikanen më bombastike që keni parë ndonjëherë

LEXO EDHE:  I dashuri i ri? Rita Ora performon trup më trup me këngëtarin dhe fansat janë të bindur se ky është AIKujtojmë se së fundi në mediat rozë Luana është përfolur shumë si për jetën private ashtu edhe për karrierën e saj. Vjollca ka lënë enigmë faktin se ku do ta shohim në televizion këtë vit, pasi thuhet se nuk do të jetë më pjesë e Top Channel.

Shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse u fute në “Përputhen”?/ Melisa habit ndjekësit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë çifti i vetëm që u krijua nga emisioni “Përputhen”. Në fakt ata u lidhën jashtë emisionit por shkak për njohjen e tyre ishte pikërisht “Përputhen”.
Marrëdhenia midis tyre është shumë e komentuar në rrjetet sociale dhe shpesh përfliten për ndonjë ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë provon të kundërtën, se janë bashkë dhe shumë të lumtur.

.
Melisa së fundmi, me anën e një postimi në Instastory ka thënë hapur arsyen e pjesëmarrjes së saj në “Përputhen. Arsyeja është pikërisht Andi. “Si tu mbush mendja të hysh në Përputhen”, e pyet njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  “Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

LEXO EDHE:  “Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papriturMelisa ja kthen “Ju betohem që kur pashe Andin. Por më bindi edhe shoqja ime e ngushtë Sidorela Isufi. Nëse nuk më besoni mua ajo di të gjithë historinë”.

Pas daljes nga “Përputhen” Melisa është fokusuar në karrierën e saj muzikore, ndërsa Andi më tepër drejt bizneseve të tij.
Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE