Connect with Us

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

Showbizz

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

Publikuar

-

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

“Aventurierët” është një nga emisionet që transmetohet në ekranin e Top Channel. Në këtë emision kemi parë shumë herë skena të dhunshme, ku konkurrentët zihen me njëri-tjetrin.

Këtë herë kanë qenë dy vajza që janë zënë me grushta gjatë transmetimit. Një skenë aspak e hijshme për tu parë e aq më pak edukative.

Komentuesit kanë shprehur kritikat e tyre të shumta duke e quajtur një emision aspak edukativ.

LEXO EDHE:  VIDEO-E kaloi natën jashtë shtëpisë/ Roza Latit i ndodh e papritura

Gjithashtu ndjekësit theksojnë se ky është një nivel shumë i ulët i shoqërisë dhe se është një turp i madh. “Ç’na i nxirni këtu këto për të mësuar adoleshenca që kur të dalin në jetë këto gjëra të jenë normale ? Femra të degjeneruara😡”, është një nga komentet krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  “I paska ik shala kësaj”/ Ndjekësit nuk ndalen, kapin detajin në foton me bikini të Luana Vjollcës

LEXO EDHE:  Mashtrimi me “videon spanjolle”/ Ne jemi në luftë, por komandanti na ka lënë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE