Connect with Us

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Showbizz

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të pandemisë ka shtyrë edhe dasmën e saj.

Stefa tha se kishte ndërmend të bënte një dasmë të madhe me 2000 persona të ftuar dhe për këtë arsye e ka shtyrë deri në fund të pandemisë.

Por duke qenë se ajo nuk zbuloi asgjë në lidhje me partnerin e saj, as identitetin apo imazhin, e ftuar në një emision në Kosovë ajo ka treguar se djali që i ka rrëmbyer zemrën është nga Kosova.

LEXO EDHE:  Mos i neglizhoni/ 5 shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhton

Kujtojmë se këngëtarja pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re “Le të thehen gotat”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Tidal bën bashkë të gjitha divat

LEXO EDHE:  Kosova e “kushtëzuar” nga veprimet e Serbisë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE