Connect with Us

Pas ndryshimit në pamje të Luana Vjollcës/ Ndjekësit shpërthejnë në komente: Silikon hesapi, e frikshme

Showbizz

Pas ndryshimit në pamje të Luana Vjollcës/ Ndjekësit shpërthejnë në komente: Silikon hesapi, e frikshme

Publikuar

-

Pas ndryshimit në pamje të Luana Vjollcës/ Ndjekësit shpërthejnë në komente: Silikon hesapi, e frikshme

Ditën e djeshme qarkulloi në rrjetet sociale një foto e moderatores Luana Vjollca ku tregon pamjen e saj të re.

Ajo ka vendosur që këtë të hstunë të shfqet në emision me një pamje krejt ndryshe, duke treguar flokët me baluke.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku tregon ndryshimin më të plotë dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komentet nga ndjekësit.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen por sigurisht ka patur edhe nga ata që nuk e kanë pëlqyer.

LEXO EDHE:  Po vdesim për bukë, çfarë dreqin ...!/Rama “tallet” me qytetarët

“Silikon hesapi, si transvestite, edhe macja ime duket bukur me filtra”, kanë qenë disa prej komenteve të bëra nga ndjekësit në llogarinë e saj.

Ndërsa në tjetër ndjekës i ka vënë në pah detajin që në foton që kishte publikuar Dontai dhe Kaory ishte pa filtra dhe në të vërtetë nuk njihej.

Për më tepër ne kemi shkëputur disa prej komenteve që mund t’i shihni më poshtë:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Video-Sokol Balla “djeg” Rio De Janeiro/ Sfidon Luana Vjollcën

LEXO EDHE:  Trupi plot me muskuj/ Kjo është modelja që dhuron poza të nxehta në rrjetet sociale

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE