Connect with Us

“Jam ndjerë e bullizuar”/ Aktorja e “Titanik” flet për famën që mori pas filmit

Showbizz

“Jam ndjerë e bullizuar”/ Aktorja e “Titanik” flet për famën që mori pas filmit

Publikuar

-

“Jam ndjerë e bullizuar”/ Aktorja e "Titanik" flet për famën që mori pas filmit

Aktorja e filmit të njohur Titanci, Kate Winslet ka treguar se pas rolit në film është bullizuar dhe është ndjerë shumë keq nga gjërat që shkruheshin për të.

Për të fama që mori nga filmi nuk ishte aspak e bukur dhe se nuk do ta donte kurrë një famë të tillë.

“Ishte si dita më natën dhe ndryshimi ndodhi shumë shpejt. Shtypi britanik u tregua shumë i keq me mua. Ndihesha shumë e bullizuar, të them të drejtën. Më kujtohet teksa mendoja, ‘Okay, kjo është e tmerrshme, por do të kalojë’. Dhe sigurisht që kaloi, por më bëri të mendoja se nëse fama do të ishte e tillë nuk do e doja fare. Nuk e meritoja mënyrën si më trajtuan”, ka rrëfyer Kate për ‘ËTF ëith Marc Maron’.

Kate është shprehur më tej se filmi është realizuar në 1997 dhe që në atë kohë ajo ishte shumë e re në aktrim dhe ende nuk e ndjente veten gati për role të mëdha apo të ishte pjesë e Holliëoodit.

LEXO EDHE:  Aktorja e telenovelave në dilemë/ “ Kë të marr e kë të lë?’

“Ishte një përgjegjësi e madhe. Unë nuk doja të bëja gabime, doja të isha aty për një kohë të gjatë”, është  shprehur Kate./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Foto-“Skandal… ja bullizmi!!!”/ Ermal Mamaqi nxjerr “sheshit” bisedat private me Elvana Gjatën

LEXO EDHE:  Olta Gixhari tregon foton e parë me Amarin pas lindjes

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE