Connect with Us

Befason Françeska Jaçe: Kam bërë s*ks në…

Showbizz

Befason Françeska Jaçe: Kam bërë s*ks në…

Publikuar

-

Modelja Françeska Jaçe u kthye në qendër të vëmendjes të mediave rozë, pas videos seksi të emisioni i Luana Vjolcës.

Modelja çmendi të gjtihë të ftuarit dhe shikuesit, teksa dhuroi skena të nxehta në vaskë.

Së fundi në intervistën e saj për After Party, ajo ka treguar se ku ka qenë vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks.

LEXO EDHE:  Fotot e nxehta të Joan Small me bikini

Ajo nuk ka hezituar aspak dhe ka treguar se eksperiencën më të çuditshme seksuale e ka patur në avion.

Ndërsa e pyetur se kë preferon më shumë seksin në natyrë apo jaccuzi ajo është shprehur në natyrë.

Ndërsa si mashkullin me hot të showbizit shqiptar ka zgjehdur këngëtarin Sinan Hoxha. / CNA.al

 

Franceksa Jace
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  “Ka ndikuar tmerrësisht shumë tek unë”/ Greg Rama flet për herë të parë për të dashurën që humbi jetën nga tërmeti

LEXO EDHE:  Foto +16/Modelja seksi nuk ndalet, provokon me format bombastike

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE