Connect with Us

Kaney West në krizë financiare/ Princi Saudit: Të ofroj 10 milionë dollarë për një natë me Kim Kardashian

Showbizz

Kaney West në krizë financiare/ Princi Saudit: Të ofroj 10 milionë dollarë për një natë me Kim Kardashian

Publikuar

-

Kaney West në krizë financiare/ Princi Saudit: Të ofroj 10 milionë dollarë për një natë me Kim Kardashian

Reperi Kaney West ka tronditur të gjithë ndjekësit e tij me deklaratën e fundit. Ai ka kërkuar ndihmë nga miliarderët për ta ndihmuar me borxhin e tij financiar si dhe për të vazhduar artin e tij.

Kaney kërkoi publikisht ndihmën e Mark Zuckerberg, të cilit ai i kërkoi 1 miliardë dollarë për të vazhduar të bënte art. Ai gjithashtu tha se do të ishte i gatshëm të pranonte para nga Larry Page i Google ose ndonjë mirëbërës tjetër i pasur.

Asnjë miliarder nuk i është përgjigjur lutjes së tij akoma, por Policia e Filadelfias ka zgjatur dorën e ndihmës dhe i ka ofruar një punë si oficer policie.

Ministri Saudit i Mbrojtjes, Princ Mohamad Bin Salman, bëri një ofertë të diskutueshme dje, gjatë një konference për shtyp, që mund të zgjidhte problemet e parave të Kanye West.

Princi i fuqishëm, i cili ka një pasuri të vlerësuar prej më shumë se një miliard dollarë, ofroi t’i paguante reperit 10 milion dollarë për të kaluar një natë me gruan e tij.

LEXO EDHE:  Fjolla Morina: Nuk më pëlqen Kim Kardashian

“Unë nuk kam asnjë interes për muzikën ose veshjen e tij,” u tha Princi Mohamad gazetarëve, “por gruaja e tij, ajo është një thesar me vlerë të paçmueshme. Me kënaqësi do të paguaja 10 milion dollarë ose edhe më shumë për të kaluar një natë me të.”

As Kanye West as Kim Kardashian, nuk kanë reaguar ende për ofertën, por ajo tashmë ka provokuar reagime të dhunshme nga organizata të ndryshme feministe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

Nuk e ndal as operacioni i vështirë/ Dafina Zeqiri zbulon surprizën për fansat

Pak ditë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri zbuloi se kishte kaluar një situatë shumë të ndrëlikuar shëndetësore. Për shkak të lëndimit të disa ligamenteve në gju, ajo i ishte nënshtruar një operacioni.

“Kanë qenë 5 javë të gjata”, shkruante Daffina në një postim në Instagramin e saj ku tregonte momentet në spital.

Ajo tregoi se i fejuari i saj Dj Geek, i kishte qëndruar pranë dhe ishte kujdesur gjatë gjithë kohës për të.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por pavarësisht operacionit, ajo nuk ndalet kur vjen puna tek muzika. Dafina ka zbuluar se javën e ardhshme do të vijojë me xhirimet e klipit “Duro”.

LEXO EDHE:  Manastirliu publikon foton domethënëse/ Infermieri i vjen në ndihmë të moshuarës në Lekbibaj

LEXO EDHE:  Kastriot Islami kërkon ndihmë: Si e shpjegoni që si kam postimet cilësore?

E emocionuar! Këtë javë do të nisim xhirimet për “Duro”, gjithashtu e lumtur që s’kam nevojë të kërcej pasi s’mund të bëj asnjë lëvizje për shkak të ndëhyrjes”, shkruan Dafina në postim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gjykata e dënoi me burg/ Ja si e priti Fjolla Morina vendimin

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme Gjykata e Kukësit mori vendimin dënim me burg për këngëtaren Fjolla Morina.

Ndryshimi i masës së sigurisë është bërë në mungesë të këngëtares, pasi ajo është arratisur prej javësh nga banesa ku ndodhej në arrest shtëpie.

Pas arratisjes Fjollës iu shtua edhe një tjetër akuzë për veprën penale “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Ndërkohë që Gjykata ka marrë këtë vendim, Fjolla nga ana tjetër në arrati dhe po shijonte mbrëmjen me të fejuarin dhe mikeshën e saj./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Dështakë”/ Modelja reagon ashpër ndaj gazetarëve

LEXO EDHE:  Manastirliu publikon foton domethënëse/ Infermieri i vjen në ndihmë të moshuarës në Lekbibaj

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Një fatlume si Orinda/ Ja komenti që i bën vjehrra në fotot e fundit

Moderatorja Orinda Huta ka realizuar një set shumë të bukur fantastik duke sjellë ngjyrat e pranverës me veshjen e saj.

Komentet komplimentuese kanë qenë të shumta, por ai që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishtte komenti i vjehrrës së saj, nënës së Turjan Hyskos.

Lulja më e bukur e stinës”, shkruan vjehrra e saj duke treguar se mes tyre ka një marrëdhënie perfekte.

Kujtojmë se së fundi Orinda po përflitet për shtatzëni, detaji që është kapur nga ndjekësit pas komenteve të mikeshave të saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Manastirliu publikon foton domethënëse/ Infermieri i vjen në ndihmë të moshuarës në Lekbibaj

LEXO EDHE:  “Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

Xhemi Shehu komentoi tri zemra në foton e Orindës dhe Turit po kështu edhe Marçela Lati, e cila ka zgjedhur ngjyrën rozë për zemrën, duke na zbulaur se nëse është e vërtetë çifti mund të jetë në pritje të një vajze./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

LEXO TE PLOTE