Connect with Us

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Showbizz

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Publikuar

-

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Ariana ishte konkurrentja e cila u eleminua nga Saimiri mbrëmjen e të hënës në emisionin Love Story.

Pas takimit të nxehtë me Saimirin, miqësia e treshes, Ariana, Suela dhe Enxhëll pati një krisje, pasi dy vajzat shprehën xhelozinë e tyre ndaj Arianës.

Por pas largimit të Arianës, Suela dhe Enxhell kanë folur në Daily Love , duke treguar mendimin e tyre për eleminimin e saj.

“Arianës dua t’i them që e kam shumë xhan dhe do mbetet mikeshë e mirë tek unë. I uroj shumë suksese, fat dhe të bëjë sa më shumë lekë”- u shpreh Suela.

LEXO EDHE:  Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij

“Unë me Arianën kam patur miqësi që në fillim dhe nuk e kam parë me syrin e konkurrentes. E shoh si motër se na jep dhe ndonjë mendim meqë është më e rritur. I uroj fat dhe gjithë të mirat sepse ka vërtet një zemër të madhe”-tha Enxhëll./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Showbizz

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

Publikuar

-

Nga

Çiljeta Xhilaga rrëfen momentet e fundit me të atin: “I lashë një porosi”

Pak ditë më parë, Çiljeta Xhilaga bëri të ditur lajmin e hidhur për humbjen e babait të saj. Ai humbi jetën pas betejës së vështirë me Covid-19.

Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin Jashtë loje, ku ka rrëfyer momentet e fundit me babain e saj të ndjerë. Çiljeta u shpreh se para se ta përcillnin për në banesën e fundit i kishte lënë një porosi babit të saj.

Ndonjëherë nuk e besoj, sepse më duket sikur është akoma në shtëpi dhe do e marr në celular. Kam pasur një baba shumë fisnik. Kur ishte për t’u diskutuar më kollaj merresha vesh me babin se me mamin, ai thoshte gjithmonë 2 fjalë dhe të sakta. Nuk më ka lënë asgjë mangët, më çonte kudo. Gjithmonë thosha me regjimin që mbante do shkonte 100 vjeç.

Besimi në Zot më ka bërë shumë të fortë tek pjesa e vdekjeve, sepse më parë e kisha fobi të shkoja në varreza apo të shohë njerëz të vdekur. Nuk kam për ta harruar kurrë në jetën time, ditën që përcollëm babin për në banesën e fundit i thashë atij djalit kur e hapi arkivolin të lutem t’i lë një porosi babit. I lashë një porosi që e kisha shumë merak. I thashë babi mos harro kur të dalësh përpara Allahut mos harro 5 gjërat kryesore: Feja jote është Islami, Profeti yt është Muhamedi, Libri yt është Kurani dhe Feja jote është Islami”, tregoi këngëtarja.

LEXO EDHE:  “Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela

LEXO EDHE:  Rudina Magjistari me "look" të ri/ Ndryshimi i guximshëm i moderatores

Çiljeta ka zbuluar se në të ardhmen ka bërë në jetë të hapë një pus për një qëllim shumë të madh.

Kam bërë në jetë që në të ardhmen të hapë një pus ujë dhe njerëzit të marrin ujë, sepse më kanë thënë që është gjëja më e mirë që mund të bëjë, domethënë kur prindi lë një fëmijë besimtarë mbrapa ja bën çdo gjë më të lehtë në botën tjetër”, u shpreh ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Publikuar

-

Nga

Shkëmbeu puthje pasionante me Robert Berishën/ Modelja italiane sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Pak javë më parë, modelja italiane Maria Bove dhe këngëtari shqiptar Robert Berisha befasuan ndjekësit në rrjetet sociale ku u shfaqën duke u puthur me njëri-tjetrin.

Menjëherë nisën komentet se Roberti dhe modelja ishin në një lidhje dashurie, por në të vërtetë nuk ishte kështu.

Maria ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit ku ka sqaruar të vërtetën e lidhjes me Robertin. Ajo është shprehur se mes saj dhe këngëtarit nuk ka asgjë.

LEXO EDHE:  Prej vitesh i dashuruar/ Marin Mema zbulon më shumë rreth partneres së tij

LEXO EDHE:  Tmerri i vajzave, pikat e zeza/ Mësoni se si mund ti eleminoni

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Publikuar

-

Nga

Bjondina që çmend meshkujt/ Njihuni me bukuroshen australiane

Anna Durkin është një modele shumë e njohur nga Australia. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Anna reklamon veshje të markave të njohura duke treguar edhe format e saj perfekte. Modelja më së shumti pozon me veshje seksi duke ndezur imagjinatën e meshkujve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE