Connect with Us

Çmendi fansat me ndryshimin e saj drastik/ Pas heqjes së kileve të tepërta, Fifi i “futet” palestrës

Showbizz

Çmendi fansat me ndryshimin e saj drastik/ Pas heqjes së kileve të tepërta, Fifi i “futet” palestrës

Publikuar

-

Çmendi fansat me ndryshimin e saj drastik/ Pas heqjes së kileve të tepërta, Fifi i “futet” palestrës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi i ka habitur të gjithë me ndryshimin e saj drastik.

Pak kohë më parë ajo tregoi në një intervistë që kishte humbur 25 kilogramë nga pesha e saj.

Ajo zbuloi se ishte bërë pjesë e qendrës së rehabilitimit “Shkenda Dubova”, ku kujdeset për të humbur kilet e tepërta.

Duket se Fifi e ka marrë shumë seriozisht pjesën e kujdesit për pamjen e jashtme pasi së fundi frekuenton shumë edhe palestrën.

LEXO EDHE:  FOTO-Vetëm me të brendshme seksi/ Beatrix Ramosaj ngre temperaturat në rrjet

Këngëtarja shpesh publikon video ku shihet duke ushtruar në palestër për të arritur një peshë normale.

Kujtojmë se ajo është shprehur se arsyeja e dobësimit të saj ka qenë shëndetësore dhe e këshillueshme nga mjekët. Më parë, këngëtarja ka deklaruar në rrjetet sociale dhe intervista të ndryshme se nuk do të ndryshonte veten për asgjë tjetër./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

“E keni degraduar gjuhën shqipe”/ Ndjekësja nxjerr në pah “trendin” që po përdoret masivisht nga vipat shqiptarë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e fitnesit me trupin perfekt/ Kiera Bernier, fantastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Kiera Bernier është një yll Instagrami dhe modele fitnessi. Kiera është shumë e apasionuar pas palestrës dhe këtë e tregon dhe trupi i saj perfekt.

Ajo pozon për shumë marka të njohura si kremra apo edhe bikini. Kiera është përfolur shumë për operacioninplastik në gjoks dhe kjo duket qartë edhe në disa prej fotove të modeles.

Ajo kujdeset shumë për fizikun e saj dhe gjithnjë mban një regjim ushqimor të shëndetshëm.

LEXO EDHE:  Pa doreza! Këngëtarja e famshme shqiptare tregon në Instagram injeksionet me botox

LEXO EDHE:  Pa doreza! Këngëtarja e famshme shqiptare tregon në Instagram injeksionet me botox

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste.

Amy nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte në pozat shumë hot të cilat ndezin rrjetin. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram të cilët po shtohen falë formave perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Publikuar

-

Nga

Ekspozon format e saj me bikini/ Fotot më magjepsëse të Arianna Ajtar

Arianna Ajtar u lind më 18 janar, 1996 në Angli. Ajo është një stiliste e famshme. Ajo është shfaqur në fushatat e modës për marka të tilla si Diva Dames dhe ka punuar me Mars The Label dhe Luxe to Kill.

Bukuroshja nga Anglia ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dan fotot e saj më të bukura.

Arianna publikon foto më së shumti me bikini ku tregon dhe format e saj bombastike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE