Zbulohet kandidatja surprizë e Lulzim Bashës

Partia Demokratike, duket se ka vendosur të na surprizojë  edhe këtë herë me kandidatët e saj për zgjedhjet e 25 prillit. Bëhet fjalë për një nga figurat televizive jo pak të njohura, moderatoren Floriana Garo. Kjo e fundit është parë në takime me drejtues të lartë të PD-së, ndërsa është takuar dhe me vetë kryedemokratin … Continue reading Zbulohet kandidatja surprizë e Lulzim Bashës