Connect with Us

FOTOT-Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Modelja tregon format me bikini

Showbizz

FOTOT-Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Modelja tregon format me bikini

Publikuar

-

FOTOT-Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Modelja tregon format me bikini

Ajo është një nga modelet më hot të rrjeteve sociale. Bjondina bukuroshe ndez shpesh herë ndjekësit me fotot e saj të nxehta.

Veradij Kmans nuk nguron të tregojë edhe format e saj bombastike.

Ajo reklamon veshjet intime si dhe bikini të ndryshme. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk e lejova të shkonte”/ Babai i Florit tregon si nisi rrugëtimi i aktorit në “Portokalli”

Publikuar

-

Nga

“Nuk e lejova të shkonte”/ Babai i Florit tregon si nisi rrugëtimi i aktorit në “Portokalli”

Si rrallëherë, aktori i humorit, Florjan Binaj ka treguar raportin e tij të ngushtë me të atin, Petrit Binaj. I ftuar në emisionin Ftesë në 5, babai i tij ka treguar se si ka nisur rrugëtimi i Florit si aktor në Portokalli.

Ai u shpreh se në fillim nuk e lejoi të shkonte pasi kishte nisur cigaren, dhe mendonte se kishte marrë rrugë të keqe.

“Unë nuk e lejova që të shkonte se në atë kohë e kapa duke pirë cigare dhe më pas u qeth qeros. Ai ishte qethur për rolin e tij, por unë mendoja se kishte marrë rrugë të keqe”, tregon ai.

Ai ka treguar se ishte Agron Llakaj ai që kishte spikatur talentin e tij .Më tej ai tregon se kur ka dalë për herë të parë në skenë në rolin e Edi Ramës, nuk e kishte njohur.

LEXO EDHE:  Njerëzit po shkojnë në këtë resort vetëm për të postuar foto në Instagram

LEXO EDHE:  Njerëzit po shkojnë në këtë resort vetëm për të postuar foto në Instagram

“Ishin ulur para televizorit dhe dola unë në skenë si Edi Rama. Prita për reagim, por asnjëri nuk po fliste. Fillova t’i pyes si ju dukej, por nuk po më njihnin. Vetëm gjyshja e dalloi zërin dhe më tha: Po si zëri yt ky mor bir. Babai nga ana tjetër na tha të pushonim se donte të dëgjonte skeçin dhe akoma nuk e kishte kuptuar që isha unë aty”, rrëfeu Flori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sulmo dhe vazhdo rrugën tënde!”/ Aurela Gaçe jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Nga

“Sulmo dhe vazhdo rrugën tënde!”/ Aurela Gaçe jep mesazhin e fortë

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga personazhet që gjithnjë përcjell mesazhe të forta në rrjetet e saj sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një video në Instagram ku shihet nga palestra dhe krahas saj ka dhënë një mesazh shumë të fortë për të gjitha vajzat dhe gratë shqiptare.

Ajo këshillon të mos kufizohen dhe frikësohen për të jetuar jetën e tyre.

Ka një arsye pse më pelqen 🐅 1..2..3…sulm Vajza, kush ju sulmon, ta dijë se ne nuk jemi 🐑. Kush ka frike nga forca, zgjuarsia, mendja, endrrat e tua,thjeshte nuk eshte njeriu per ty. Pikë!

As mos u mundo ti mbushësh mendjen. “Frika” qê ndjejnë,nuk ka shërim. Qofshin kēto edhe gra qe ju bëjnë te ndiheni më pak me veten.

Po,sigurisht e fatkeqësisht,ka edhe gra që të tregojne se duhet te sillesh sic ato e mendojne, perndryshe ti je e pa vlerë per familjen e shoqerinë! Sulmo,e vazhdo rrugën tënde!

Mos lejo te te mbyllin ne “muret e kufizuar te mendjeve te frikësuara” nga jeta e nga tē jetuarit e saj”, shkruan Aurela Gaçe./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol se ishte në një lidhje dashurie me biznesmenin 57 vjeçar/ Agnesa Vuthaj sqaron të vërtetën: Shoqëri seksiste

Publikuar

-

Nga

U përfol se ishte në një lidhje dashurie me biznesmenin 57 vjeçar/ Agnesa Vuthaj sqaron të vërtetën: Shoqëri seksiste

Ish misi shqiptar, Agnesa Vuthaj, është përfolur shumë në mediat rozë, pasi u përfol për një lidhje dashurie me një biznesmen indian 57 vjeçar.

E ftuar në emisionin NIN, mbrëmjen e kaluar, Agnesa ka treguar se kanë qenë lajme seksiste ato që janë shkruar rreth kësaj teme.

Unë kam reaguar për të goditur fenomenin, sepse lajmet që dolën ishin shumë seksiste. Nuk besoj se do të shkruhej e njëjta gjë nëse do të fotografohej një djalë në po të njëjtin avion privat me një biznesmen dhe këtu dalim tek ajo shoqëria paragjykuese, mundohen të gjykojnë femrat”, tha modelja.

Agnesa ka folur edhe për jetën private duke thënë se gjithmonë ka qenë në lidhje me meshkuj që nuk janë pjesë e showbizit, sepse ka dashur që këtë pjesë ta mbajë jashtë larg syrit mediatik. Ndërsa kur u pyet për statusin e saj aktual, Agnesa u shpreh: “Jam e mbushur me dashuri”, duke qeshur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE