Connect with Us

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makinat bëhen copë te ambasada italiane

Kronika

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makinat bëhen copë te ambasada italiane

Publikuar

-

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë.

Mësohet se dy makina janë përplasur fort duke pësuar dëme të mëdha materiale. Dy makina, njëra prej të cilave BMW, janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar mbi trotuar, duke prishur kangjellat para hyrjes së godinës. Një prej shoferëve, është i lënduar dhe po pritet mbërritja e ambulancës.

Autoritetet ndodhen nw vendin engjarjes dhe po punojnw pwr zbardhjen e rrethanave tw aksidentit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën

Publikuar

-

Nga

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën

Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh, ka rënë aksidentalisht nga taraca e pallatit ku jetonte, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas njoftimit zyrtar, gruaja në fjalë kishte hipur në taracën e pallatit, për të rregulluar depozitën, por ka humbur akuilibrin dhe ka rënë në oborrin e pallatit pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”.

Për pasojë, ajo ka mbetur e plagosur. 54-vjeçarja është dërguar në spital, por mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Njoftimi i policisë Tiranë

LEXO EDHE:  Policia publikon fotot/Çfarë i ndodhi makinës në Mat

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë/ Makina bëhet copash, të plagosurit me urgjencë drejt spitalit

Më datë 17.01.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Sinan Tafaj”, aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasja M. Xh, 54 vjeçe, e cila po dërgohet në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Përplasen makinat në Lezhë/ Plagosen dy persona

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina merr përpara këmbësoren

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, në vendin e quajtur “Lapidari”.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy pasagjerë.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit, ndërsa të plagosurit janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE:  Basha shënon “autogol”/ Zbulohet si manipuloi votimet për kreun e PD-së, shifrat e nxjerrin “zbuluar”

LEXO EDHE:  Foto+ Video/ Aksident në autostradë, makina përplaset me furgonin

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të miturën, ndërron jetë në spital

Publikuar

-

Nga

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të miturën, ndërron jetë në spital

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë, ku një automjet ka aksidentuar një të mitur.

Drejtuesi i mjetit me iniciale A.G ka përplasur 10 vjeçarin me iniciale A.P e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

LEXO EDHE:  Plagosi gruan me thikë pasi u zunë për një çelës/ Arrestohet i moshuari nga Tirana

LEXO EDHE:  Foto+ Video/ Aksident në autostradë, makina përplaset me furgonin

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

LEXO TE PLOTE