Connect with Us

“U ktheva si të mos kisha ikur kurrë”/ Xhemi Shehu çmend ndjekësit

Showbizz

“U ktheva si të mos kisha ikur kurrë”/ Xhemi Shehu çmend ndjekësit

Publikuar

-

“U ktheva si të mos kisha ikur kurrë”/ Xhemi Shehu çmend ndjekësit

Moderatorja Xhemi Shehu është cilësuar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura të ekranit.Bukuroshja e ekranit është shumë aktive në rrjetet sociale  ku publikon fotot dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundi moderatorja ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj pasi ka publikuar një foto ku shfaqet pa asnjë pikë grimi nëfytyrë.

“U  ktheva si të mos kisha ikur kurrë”, shkruan ajo krahas fotos.  Menjëherë në rrjet kanë vërshuar komente tpozitive për bukuroshen e ekranit.

“Si një 20 vjeçare”, shkruan një prej ndjekësve, ndërkohë të tjerë kanë vënë në dukje faktin që ajo është ndër të paktat që del shumë natyrale, pa grim në fytyrë.

LEXO EDHE:  E bënë të lidhur me burrin e shoqes: Roza Lati sqaron situatën e sikletshme

Kujtojmë se së fundi, moderatorja është komentuar pafund në mediat rozë për shkak të deklaratave të saj në lidhje me largimin nga Top Channel dhe nga televizioni.

Në një inetrvistë ajo u shpreh se e kishte mbyllur njëherë e mirë me televizionin, por më vonë në një video me Arbana Osmani teksa pyetet nëse do të kthehet sërish në Top Channel ajo është përgjigjur: “Është çështje kohe”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nga

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush Luan”.

Ai e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me moderatoren.

Por duket se moderatores i ka tërhequr vëmendjen bluza që mban veshur Ermali, ku shkruhet “Jam një yll.”

Luana ka komentuar në postimin e Mamaqit duke shkruar “Jam një yll”. Nga ky koment ka nisur “sherri virtual” mes tyre nëpërmjet komenteve.

LEXO EDHE:  Almeda i rikthehet së kaluarës/ Publikon fotot para operacionit

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur konfirmon lajmin e shtatëzanisë/ Ja në cilin muaj është

“Luana Vjollca e ke gabim. Ylli jam unë se unë e kam bluzën”, ia kthen Ermali, ndërsa nuk ka munguar as komenti thumbues i Luanës ku thotë se ajo nuk ka nevojë ta shkruajë në bluzë se e ka yllin në ballë.

Komentet e tyre me sens humori kanë krijuar shumë të qeshura në rrjet si dhe komente të pafundme nga ndjekësit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ “Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit”

Publikuar

-

Nga

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ "Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit"

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të mira dhe të pëlqyera nga shqiptarët. Këngëtarja i bëri për vete të gjithë me zërin e saj dhe prej vitesh ka krijuar një karrierë shumë të suskesshme.

Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin Vitmar Basha. Duket se çifti kanë menduar të bëjnë një dasmë pasi të përfundojë pandemia, dhe këtë sekret e ka zbuluar gazetari Eraldo Rexho.

Eraldo dhe Marsela do të jenë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku në promon e publikuar nga Luana Vjollca, Eraldo dëgjohet teksa zbulon sekretin e këngëtares.

LEXO EDHE:  Aulona Musta, e pacensuruar! Moderatorja flet hapur për seksin, dashnoret dhe bashkëshortin

LEXO EDHE:  Duke mbajtur gjoksin me dorë/ Erjona Sulejmani nuk i lë vend imagjinatës me fotot e fundit

“Një gjë që jo shumë vetë e dinë nëse ndodh kjo hapja e madhe Marsela Çibukaj do bëjë një dasmë shumë të madhe”, është shprehur gazetari Eraldo Rexho në “Shiko Kush Luan”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Publikuar

-

Nga

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Ajo është shprehur në intervistat e saj se është e dashuruar me një djalë, por që nuk është e lidhur me të. Madje i ka dedikuar atij edhe një tatuazh.

Por së fundi teksa është bërë pjesë e një prej rubrikave të emisionit “Shiko kush Luan”, ka bërë një deklaratë të papritur. Në promon e emisionit ajo është shprehur se është e lidhur me ish konkurrentin e Përputhen Fatjon Kuqairn.

LEXO EDHE:  Almeda i rikthehet së kaluarës/ Publikon fotot para operacionit

LEXO EDHE:  “Më solli shumë fat ky numër”/ Sonila Meço bëhet nostalgjike, publikon foton e vjetër

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajoka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fatjonin në këngën e saj më të re Maniak.

Ndoshta për të dalë nga situata e momentit Fifi ka bërë këtë deklaratë që na mbetet ta shohim të plotë në këtë episod./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE