Connect with Us

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ezhder bën planin e tmerrshëm ndaj Meralit dhe Kaderit

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ezhder bën planin e tmerrshëm ndaj Meralit dhe Kaderit

Publikuar

-

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ezhder bën planin e tmerrshëm ndaj Meralit dhe Kaderit

Nazan mëson se kunati i saj ka vdekur dhe u ka lënë një trashëgimi të madhe. Ajo e Defne gëzojnë për këtë lajm dhe janë të lumtura që do të kenë para për kurimin e Serkanit. Ezhder bën një plan të tmerrshëm kundër Meralit.

Ai hedh ilaç gjumi në gotën me lëng të Meralit. Kjo e fundit bie pa ndjenja ndërsa Ezhder zbaton planin e tij. Ai thërret Kaderin në shtëpi dhe e plagos. Me gjakun e saj lyen Meralin për ta bërë fajtore. Meral zgjohet e tmerruar kur sheh veten me gjak.

Kader i tregon Songylit për takimin e Gynejit me Harikën. Songyl përballet me Gynejin dhe ky i fundit përpiqet të justifikohet dhe i kërkon të bashkohen. Songyl është e pashpresë sepse marrëdhënia e tyre nuk po funksionon dhe vendos ta lërë Gynejin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Një tjetër shqiptare e suksesshme/ Modelja pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

LEXO EDHE:  Aksion i gjerë anti-drogë/Plagoset polici, niset me urgjencë drejt Tiranës

LEXO EDHE:  Lezhë-Fushë Milot, përplasen 2 automjete; 5 të plagosur

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Publikuar

-

Nga

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Pak ditë më parë, miliarderja Kylie Jenner publikoi një video ku tregonte ambientin e dushit, dhe menjëherë pas publikimit shpërthyen komentet dhe memet në rrjetet sociale.

Të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale nuk e kanë menduar se një miliardere si Kylie Jenner ka një dush që ka pak presion.

Pas të gjithë reagimeve dhe memeve, Kylie ka reaguar duke shkruar: “Vazhdoj të shoh dushin tim kudo në internet. Postova një video nga dushet në zyrat e mia, që i kam shumë qejf dhe mendoj se janë të mrekullueshme. S’kam asnjë problem me to, por të gjithë paskan parë presionin e dushit.

LEXO EDHE:  Plagoset me thikë një 20-vjeçar në Kamëz/ Shpallet në kërkim autorin

LEXO EDHE:  Vendimi i Ejlylit ndryshon papritur rrjedhën e ngjarjeve, këtë javë në ‘Lule të vetmuara’

“Fakti që të gjithëve iu duket kaq shqetësues presioni i ujit më bën me të vërtetë të qesh. Ky është dushi im i përditshëm dhe ky është presioni i ujit. Faleminderit të gjithëve për shqetësimin tuaj!”, vijon më tej ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dëshpërimin tim ia kam kaluar edhe Sarës”/ Ema Andrea flet për divorcin

Publikuar

-

Nga

“Dëshpërimin tim ia kam kaluar edhe Sarës”/ Ema Andrea flet për divorcin

Ema Andrea ka treguar detaje nga jeta e saj private, duke rrëfyer për shtatzëninë në fakultet dhe ndarjen nga ish bashkëshorti kur vajza e saj Sara sapo ishte futur në klasë të parë.

E ftuar në programin “Historia ime” në Tv Klan ka zbuluar se ndarja ka ardhur sepse ajo e kuptonte jetën ndryshe, kishte një stad tjetër rritje dhe kërkesa të tjera.

“Kur Sara ka shkuar në klasën e parë, ne ishim të ndarë. Ishte një provë që ne të dy e bëmë, sepse nuk ishte një vendim, nuk ia dolëm. Unë kisha një stad tjetër rritje, kërkesa të tjera, e kuptoja ndryshe jetën, bashkëjetesën, anën time profesionale, dashurinë për veten etj dhe babai i Sarës e ka kuptuar ndryshe këtë gjë. Jemi ndarë, ne sot vazhdojmë komunikojmë, duke biseduar. Kemi shkëputur lidhjet disa kohë sepse normal nuk ishte e lehtë, nuk kemi luftuar njëri-tjetrin, nuk kemi përgojuar njëri-tjetrin, nuk kemi lejuar as të tjerët, sa ka qenë mundësia ne të dy këtë gjë nuk e kemi lejuar”, është shprehur Ema.

Mirela e ka pyetur se si ka qenë ai momenti me vajzën përdore, me dyer të mbyllura, në atë çoroditjen ekonomike dhe sociale të Shqipërisë në ato vite.

LEXO EDHE:  E plagosi i ati me thikë, merret në mbrojtje 19 vjecari

LEXO EDHE:  Sherr me thika / Dy të plagosur

“E di për çfarë më vjen keq për atë periudhë? Dëshpërimin tim ia kam kaluar dhe Sarës, me gjithë përpjekjet e mia për mos ia kaluar”, ka treguar më tej aktorja. /CNA.al

LEXO TE PLOTE