Connect with Us

Si shumica e vajzave, Rudina Dembacaj tregon “hallin e madh”: Kush i merr përsipër…

Showbizz

Si shumica e vajzave, Rudina Dembacaj tregon “hallin e madh”: Kush i merr përsipër…

Publikuar

-

Si shumica e vajzave, Rudina Dembacaj tregon “hallin e madh”: Kush i merr përsipër…

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Moderatorja shpesh herë ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, si dhe realizon dhe inetrvista të shkurtra në Instastory.

Së fundi ajo ka ndarë në Instastory një “hall”, që në fakt e kanë shumë vajza në ditët e sotme. Duke qenë se së fundi në trend janë vetullat e trasha, Rudina kërkon ndihmë që dikush të marrë përsipër “vetullat e saj pa drejtim”.

LEXO EDHE:  Stresi dhe Skivi, sulmojnë njëri-tjetrin publikisht në rrjetet sociale!

Kush i merr përsipër vetullat e mia? Më janë çmendur, s’dinë më nga shkojnë“, shkruan ajo duke treguar edhe fotot.

Kujtojmë se Rudina Dembacaj në ditën e parë të vitit 2021 i dha fund beqarisë, duke u martuar me Mark Frrokun. Tani presim betimin në kishë dhe sigurisht edhe dasmën./ CNA.al

Nga planet për fëmijë tek dasma/ Rudina Dembacaj rrëfehet pas martesës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nga

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush Luan”.

Ai e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me moderatoren.

Por duket se moderatores i ka tërhequr vëmendjen bluza që mban veshur Ermali, ku shkruhet “Jam një yll.”

Luana ka komentuar në postimin e Mamaqit duke shkruar “Jam një yll”. Nga ky koment ka nisur “sherri virtual” mes tyre nëpërmjet komenteve.

LEXO EDHE:  “Do të jem një super prostitutë!” Aktorja shqiptare flet për rolin e saj më të ri

LEXO EDHE:  VIDEO-Pa grim dhe pa filtër/ Moderatorja seksi e sportit ndez Instagramin

“Luana Vjollca e ke gabim. Ylli jam unë se unë e kam bluzën”, ia kthen Ermali, ndërsa nuk ka munguar as komenti thumbues i Luanës ku thotë se ajo nuk ka nevojë ta shkruajë në bluzë se e ka yllin në ballë.

Komentet e tyre me sens humori kanë krijuar shumë të qeshura në rrjet si dhe komente të pafundme nga ndjekësit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ “Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit”

Publikuar

-

Nga

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ "Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit"

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të mira dhe të pëlqyera nga shqiptarët. Këngëtarja i bëri për vete të gjithë me zërin e saj dhe prej vitesh ka krijuar një karrierë shumë të suskesshme.

Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin Vitmar Basha. Duket se çifti kanë menduar të bëjnë një dasmë pasi të përfundojë pandemia, dhe këtë sekret e ka zbuluar gazetari Eraldo Rexho.

Eraldo dhe Marsela do të jenë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku në promon e publikuar nga Luana Vjollca, Eraldo dëgjohet teksa zbulon sekretin e këngëtares.

LEXO EDHE:  Jo më sekret! Aktorja me famë ndërkombëtare dhe aktori shqiptar, prezantuesit e Festivalit të Këngës në RTSH

LEXO EDHE:  “Më rreh zemra fort”/ Dojna Mema flet për herë të parë për lidhjen e dashurisë

“Një gjë që jo shumë vetë e dinë nëse ndodh kjo hapja e madhe Marsela Çibukaj do bëjë një dasmë shumë të madhe”, është shprehur gazetari Eraldo Rexho në “Shiko Kush Luan”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Publikuar

-

Nga

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Ajo është shprehur në intervistat e saj se është e dashuruar me një djalë, por që nuk është e lidhur me të. Madje i ka dedikuar atij edhe një tatuazh.

Por së fundi teksa është bërë pjesë e një prej rubrikave të emisionit “Shiko kush Luan”, ka bërë një deklaratë të papritur. Në promon e emisionit ajo është shprehur se është e lidhur me ish konkurrentin e Përputhen Fatjon Kuqairn.

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur turke shtrohet në spital

LEXO EDHE:  “Njerëzit ende duan të shohin gjinjtë e mi”/ Sharon Stone: “Nuk dua të etiketohem si sex simbol”

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajoka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fatjonin në këngën e saj më të re Maniak.

Ndoshta për të dalë nga situata e momentit Fifi ka bërë këtë deklaratë që na mbetet ta shohim të plotë në këtë episod./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE