Connect with Us

Ish misi ndez rrjetin/ Si asnjëherë më parë, Agnesa Vuthaj befason me fotot e fundit

Showbizz

Ish misi ndez rrjetin/ Si asnjëherë më parë, Agnesa Vuthaj befason me fotot e fundit

Publikuar

-

Ish misi ndez rrjetin/ Si asnjëherë më parë, Agnesa Vuthaj befason me fotot e fundit

Ish misi, Agnesa Vuthaj është një nga vajzat më të bukura dhe të komentura të shoëbizit shqiptar. Bukuroshja shqiptare ka realizuar së fundi një set fotografik, ku si asnjëherë më parë shfaqet topless.

Bukuroshja ka mbuluar pjesët intime me duar duke ndezur rrjetin në komente.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo u përfol shumë në mediat rozë për një lidhje dashurie me një biznesmen indian.

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën bukuroshe që po bën “namin” me fotot në rrjet

Por bukuroshja hodhi poshtë gjithçka që u tha në media, nëpërmjet një statusi të gjatë kur sqaronte gjithçka në lidhje me miliarderin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nga

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush Luan”.

Ai e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me moderatoren.

Por duket se moderatores i ka tërhequr vëmendjen bluza që mban veshur Ermali, ku shkruhet “Jam një yll.”

Luana ka komentuar në postimin e Mamaqit duke shkruar “Jam një yll”. Nga ky koment ka nisur “sherri virtual” mes tyre nëpërmjet komenteve.

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën bukuroshe që po bën “namin” me fotot në rrjet

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj/ Fotot më “bombë” të tifozes së Cristiano Ronaldos dhe Messit

“Luana Vjollca e ke gabim. Ylli jam unë se unë e kam bluzën”, ia kthen Ermali, ndërsa nuk ka munguar as komenti thumbues i Luanës ku thotë se ajo nuk ka nevojë ta shkruajë në bluzë se e ka yllin në ballë.

Komentet e tyre me sens humori kanë krijuar shumë të qeshura në rrjet si dhe komente të pafundme nga ndjekësit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ “Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit”

Publikuar

-

Nga

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ "Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit"

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të mira dhe të pëlqyera nga shqiptarët. Këngëtarja i bëri për vete të gjithë me zërin e saj dhe prej vitesh ka krijuar një karrierë shumë të suskesshme.

Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin Vitmar Basha. Duket se çifti kanë menduar të bëjnë një dasmë pasi të përfundojë pandemia, dhe këtë sekret e ka zbuluar gazetari Eraldo Rexho.

Eraldo dhe Marsela do të jenë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku në promon e publikuar nga Luana Vjollca, Eraldo dëgjohet teksa zbulon sekretin e këngëtares.

LEXO EDHE:  E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën bukuroshe që po bën “namin” me fotot në rrjet

“Një gjë që jo shumë vetë e dinë nëse ndodh kjo hapja e madhe Marsela Çibukaj do bëjë një dasmë shumë të madhe”, është shprehur gazetari Eraldo Rexho në “Shiko Kush Luan”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Publikuar

-

Nga

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Ajo është shprehur në intervistat e saj se është e dashuruar me një djalë, por që nuk është e lidhur me të. Madje i ka dedikuar atij edhe një tatuazh.

Por së fundi teksa është bërë pjesë e një prej rubrikave të emisionit “Shiko kush Luan”, ka bërë një deklaratë të papritur. Në promon e emisionit ajo është shprehur se është e lidhur me ish konkurrentin e Përputhen Fatjon Kuqairn.

LEXO EDHE:  Provokon me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën bukuroshe që po bën “namin” me fotot në rrjet

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja Jojo Babie, femra e ëndrrave të çdo mashkulli

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajoka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fatjonin në këngën e saj më të re Maniak.

Ndoshta për të dalë nga situata e momentit Fifi ka bërë këtë deklaratë që na mbetet ta shohim të plotë në këtë episod./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE