Connect with Us

Familja Kardashian nuk kursehet për stafin/ Iu bëjnë dhurata me shifra marramendëse

Showbizz

Familja Kardashian nuk kursehet për stafin/ Iu bëjnë dhurata me shifra marramendëse

Publikuar

-

Familja Kardashian nuk kursehet për stafin/ Iu bëjnë dhurata me shifra marramendëse

Familja Kardashian ka përfunduar xhirimet për sezonin e fundit të serialit “Keeping Up With The Kardashian.”

Në shenjë falenderimi për impenjimin dhe punën e madhe që fshihet pas këtij seriali që ka gozhudar njerëzit nga e gjithë bota, familja Kardashian ka menduar t’i bëjë stafit të saj një dhuratë shumë marramendëse.

Si shpërblim për përkushtimin e tyre në punë, Kardashians iu kanë dhuruar 30 anëtarëve të stafit nga një orë të markës “Rolex”.

LEXO EDHE:  Këtë javë në serialin "Lule të vetmuara"/ Songyl merr lajmin e trishtë

30 orët kanë kushtuar 300.000 dollarë për ekipin e realizimit të serialit më të famshëm në botë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nga

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush Luan”.

Ai e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me moderatoren.

Por duket se moderatores i ka tërhequr vëmendjen bluza që mban veshur Ermali, ku shkruhet “Jam një yll.”

Luana ka komentuar në postimin e Mamaqit duke shkruar “Jam një yll”. Nga ky koment ka nisur “sherri virtual” mes tyre nëpërmjet komenteve.

LEXO EDHE:  “Kur xhirohej një film”/ Skenari i bazuar në jetën e vërtetë të aktorit të njohur shqiptar

LEXO EDHE:  Ejlyl arrin të shpëtojë mamanë e saj nga Kemali/ Çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

“Luana Vjollca e ke gabim. Ylli jam unë se unë e kam bluzën”, ia kthen Ermali, ndërsa nuk ka munguar as komenti thumbues i Luanës ku thotë se ajo nuk ka nevojë ta shkruajë në bluzë se e ka yllin në ballë.

Komentet e tyre me sens humori kanë krijuar shumë të qeshura në rrjet si dhe komente të pafundme nga ndjekësit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ “Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit”

Publikuar

-

Nga

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ "Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit"

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të mira dhe të pëlqyera nga shqiptarët. Këngëtarja i bëri për vete të gjithë me zërin e saj dhe prej vitesh ka krijuar një karrierë shumë të suskesshme.

Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin Vitmar Basha. Duket se çifti kanë menduar të bëjnë një dasmë pasi të përfundojë pandemia, dhe këtë sekret e ka zbuluar gazetari Eraldo Rexho.

Eraldo dhe Marsela do të jenë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku në promon e publikuar nga Luana Vjollca, Eraldo dëgjohet teksa zbulon sekretin e këngëtares.

LEXO EDHE:  “Nuk mund të bëj fëmijë”/ Aktorja e njohur bën rrëfimin prekës: Zoti më krijoi kështu

LEXO EDHE:  Erdhi koha për të menduar për dhuratat dhe për ti paketuar ato

“Një gjë që jo shumë vetë e dinë nëse ndodh kjo hapja e madhe Marsela Çibukaj do bëjë një dasmë shumë të madhe”, është shprehur gazetari Eraldo Rexho në “Shiko Kush Luan”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Publikuar

-

Nga

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Ajo është shprehur në intervistat e saj se është e dashuruar me një djalë, por që nuk është e lidhur me të. Madje i ka dedikuar atij edhe një tatuazh.

Por së fundi teksa është bërë pjesë e një prej rubrikave të emisionit “Shiko kush Luan”, ka bërë një deklaratë të papritur. Në promon e emisionit ajo është shprehur se është e lidhur me ish konkurrentin e Përputhen Fatjon Kuqairn.

LEXO EDHE:  Ejlyl arrin të shpëtojë mamanë e saj nga Kemali/ Çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

LEXO EDHE:  “Nuk mund të bëj fëmijë”/ Aktorja e njohur bën rrëfimin prekës: Zoti më krijoi kështu

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajoka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fatjonin në këngën e saj më të re Maniak.

Ndoshta për të dalë nga situata e momentit Fifi ka bërë këtë deklaratë që na mbetet ta shohim të plotë në këtë episod./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE