Connect with Us

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin

Showbizz

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin

Publikuar

-

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin

Konkurrentja e Love Story, Suela Karaj ka treguar së Daily Love Story se çfarë do të bënte nëse do të kalonte 24 orë vetëm me Saimirin.

Bukuroshja ka treguar se i pëlqen të gatuajë dhe që do ta ngopte me ushqime. Ajo ka theksuar se nuk do ta kishte problem të jetonte me prindërti e Saimirit por që e donte atë vetëm për vete.

Ndërsa e pyetur për imazhin e vjehrrës në mendjen e saj ajo ka treguar se kjo lloj marrëdhënie ka një nam të keq por e ka parë mamain e Saimirit nga videot dhe tregonse I duket e mirë.

Pjesë nga intervista

Nëse ti dhe Saimiri do të ishit vetëm në shtëpi për 24 orë, çfarë do të bënit?

-Do haja, do pija dhe nëse do kishte ndonjë pishinë dimërore përse të mos futeshim njëherë.

Do pranoje të jetoje me prindërit e Saimirit?

LEXO EDHE:  Nora Istrefi nuk di të gatuajë, dhe këtë gjë na e tregoi i shoqi

-Nuk e kam problem por dua ta kem djalin vetëm për vete. Por nuk e kam problem edhe ta kem vjehrrën në shtëpi, që të mësoj ndonjë gjë të re. Të më mësojë të gatuaj.

Do ia sillje mëngjesin partnerit në shtrat?

-Unë vdes ta bëj gatimin. Sado gjëra të vogla të bëj, prap i bëj shumë të mira. Mund ta ngop Saimirin të kënqet me ushqim. Mëngjesipër mua nis në 11:00. Mund të bëj ndonjë tost, lëng, por jo te shtrati. Do e merrja dhe do e ulja aty në tavolinë.

Çfarë imazhi ka vjehrra në mendjen tënde?

-Këtu e kanë pak namin e keq, që janë ato vjerrat e liga që thonin çohu bëj punët që në 7-të, por kanë qenë kohë më parë ato. Por mami i Saimirin jeton në Gjermani, nga videoja që kam parë duket një vjehrrë e mirë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Një tjetër shqiptare e suksesshme/ Modelja pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

LEXO EDHE:  Dogjën të gjallë nënë e bir/ Vendoset “fati” i Kasem Pirjasin dhe Hysnie Hoxhallarin

LEXO EDHE:  Dogjën të gjallë nënë e bir/ Vendoset “fati” i Kasem Pirjasin dhe Hysnie Hoxhallarin

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Publikuar

-

Nga

“Dushi” i Kyliet u bë meme në rrjetet sociale/ Pas komenteve, reagon Jenner

Pak ditë më parë, miliarderja Kylie Jenner publikoi një video ku tregonte ambientin e dushit, dhe menjëherë pas publikimit shpërthyen komentet dhe memet në rrjetet sociale.

Të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale nuk e kanë menduar se një miliardere si Kylie Jenner ka një dush që ka pak presion.

Pas të gjithë reagimeve dhe memeve, Kylie ka reaguar duke shkruar: “Vazhdoj të shoh dushin tim kudo në internet. Postova një video nga dushet në zyrat e mia, që i kam shumë qejf dhe mendoj se janë të mrekullueshme. S’kam asnjë problem me to, por të gjithë paskan parë presionin e dushit.

LEXO EDHE:  Deputeti flet hapur/ Zbulon se për çfarë e ka detyruar Rama, ish-vjehrrën

LEXO EDHE:  Ish-dhëndri qëllon me armë vjehrrin dhe vjehrrën/ Policia e shpall në kërkim

“Fakti që të gjithëve iu duket kaq shqetësues presioni i ujit më bën me të vërtetë të qesh. Ky është dushi im i përditshëm dhe ky është presioni i ujit. Faleminderit të gjithëve për shqetësimin tuaj!”, vijon më tej ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dëshpërimin tim ia kam kaluar edhe Sarës”/ Ema Andrea flet për divorcin

Publikuar

-

Nga

“Dëshpërimin tim ia kam kaluar edhe Sarës”/ Ema Andrea flet për divorcin

Ema Andrea ka treguar detaje nga jeta e saj private, duke rrëfyer për shtatzëninë në fakultet dhe ndarjen nga ish bashkëshorti kur vajza e saj Sara sapo ishte futur në klasë të parë.

E ftuar në programin “Historia ime” në Tv Klan ka zbuluar se ndarja ka ardhur sepse ajo e kuptonte jetën ndryshe, kishte një stad tjetër rritje dhe kërkesa të tjera.

“Kur Sara ka shkuar në klasën e parë, ne ishim të ndarë. Ishte një provë që ne të dy e bëmë, sepse nuk ishte një vendim, nuk ia dolëm. Unë kisha një stad tjetër rritje, kërkesa të tjera, e kuptoja ndryshe jetën, bashkëjetesën, anën time profesionale, dashurinë për veten etj dhe babai i Sarës e ka kuptuar ndryshe këtë gjë. Jemi ndarë, ne sot vazhdojmë komunikojmë, duke biseduar. Kemi shkëputur lidhjet disa kohë sepse normal nuk ishte e lehtë, nuk kemi luftuar njëri-tjetrin, nuk kemi përgojuar njëri-tjetrin, nuk kemi lejuar as të tjerët, sa ka qenë mundësia ne të dy këtë gjë nuk e kemi lejuar”, është shprehur Ema.

Mirela e ka pyetur se si ka qenë ai momenti me vajzën përdore, me dyer të mbyllura, në atë çoroditjen ekonomike dhe sociale të Shqipërisë në ato vite.

LEXO EDHE:  Ish-dhëndri qëllon me armë vjehrrin dhe vjehrrën/ Policia e shpall në kërkim

LEXO EDHE:  Dogjën të gjallë nënë e bir/ Vendoset “fati” i Kasem Pirjasin dhe Hysnie Hoxhallarin

“E di për çfarë më vjen keq për atë periudhë? Dëshpërimin tim ia kam kaluar dhe Sarës, me gjithë përpjekjet e mia për mos ia kaluar”, ka treguar më tej aktorja. /CNA.al

LEXO TE PLOTE