Connect with Us

“Dhimbje torturuese”/ Prezantuesja e famshme rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Showbizz

“Dhimbje torturuese”/ Prezantuesja e famshme rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Publikuar

-

“Dhimbje torturuese”/ Prezantuesja e famshme rrëfen për eksperiencën e saj me Covid-19

Prezantuesja e njohur e ekranit, Ellen DeGeneres, u izolua në shtëpinë  esaj pasi u infektua me Covid-19.

Tashmë prezantuesja e ka kaluar ekperiencën e vështirë me virusin dhe ka treguar se gjatë periudhës së infektimit ka patur dhimbje të forta shpine.

Ndihemi 100%. Ndihem vërtetë mirë. Diçka që ata nuk ta tregojnë, janë dhimbjet torturuese të shpinës. Nuk e dija se kjo ishte një simptomë. Kush e dinte? Si vjen? Dhimbje shpine. Keq”, tregon Ellen.

Gjithashtu ajo ka treguar edhe momentin kur ka mësuar se ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Ka shumë gjëra negative që po ndodhin rreth e rrotull, kështu që unë dua t’ju flasë për diçka pozitive, testin tim të koronavirusit. Tani jam mirë, jam shumë mirë. Çdo gjë është e qartë.

Unë isha duke u bërë gati për spektaklin, që ju do e shihnit dhe isha duke rregulluar flokët e bërë grimin. Po vendosja pudrën dhe extensions dhe pastaj vjen asistentja ime, Craig, dhe më thotë, ‘Ke rezultuar pozitive për Covid’. Aty pastaj të gjithë njerëzit që ishin rreth meje u larguan me vrap, ishte shumë qesharake, njerëzit frikësohen shumë. Disa nuk kanë ardhur më në punë që atëherë”, ka treguar Ellen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nga

“Kush është yll”/ Ermal Mamaqi “sherr” me Luana Vjollcën

Aktori i humorit Ermal Mamaqi do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush Luan”.

Ai e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me moderatoren.

Por duket se moderatores i ka tërhequr vëmendjen bluza që mban veshur Ermali, ku shkruhet “Jam një yll.”

Luana ka komentuar në postimin e Mamaqit duke shkruar “Jam një yll”. Nga ky koment ka nisur “sherri virtual” mes tyre nëpërmjet komenteve.

LEXO EDHE:  Infektohet me Covid në muajt e fundit të shtatzënisë/ Gjylameti tregon gjendjen shëndetësore

LEXO EDHE:  Kush janë katastrofat natyrore më vdekjeprurëse në histori

“Luana Vjollca e ke gabim. Ylli jam unë se unë e kam bluzën”, ia kthen Ermali, ndërsa nuk ka munguar as komenti thumbues i Luanës ku thotë se ajo nuk ka nevojë ta shkruajë në bluzë se e ka yllin në ballë.

Komentet e tyre me sens humori kanë krijuar shumë të qeshura në rrjet si dhe komente të pafundme nga ndjekësit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ “Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit”

Publikuar

-

Nga

Gazetari zbulon “sekretin” e këngëtares/ "Do të bëjë dasmë të madhe këtë vit"

Marsela Çibukaj është një nga këngëtaret më të mira dhe të pëlqyera nga shqiptarët. Këngëtarja i bëri për vete të gjithë me zërin e saj dhe prej vitesh ka krijuar një karrierë shumë të suskesshme.

Prej kohësh ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin Vitmar Basha. Duket se çifti kanë menduar të bëjnë një dasmë pasi të përfundojë pandemia, dhe këtë sekret e ka zbuluar gazetari Eraldo Rexho.

Eraldo dhe Marsela do të jenë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku në promon e publikuar nga Luana Vjollca, Eraldo dëgjohet teksa zbulon sekretin e këngëtares.

LEXO EDHE:  Kush janë katastrofat natyrore më vdekjeprurëse në histori

LEXO EDHE:  Xhelozi dhe zemërim/ Tre astronautët amerikanë që shkelën për herë të parë në Hënë

“Një gjë që jo shumë vetë e dinë nëse ndodh kjo hapja e madhe Marsela Çibukaj do bëjë një dasmë shumë të madhe”, është shprehur gazetari Eraldo Rexho në “Shiko Kush Luan”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Publikuar

-

Nga

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Ajo është shprehur në intervistat e saj se është e dashuruar me një djalë, por që nuk është e lidhur me të. Madje i ka dedikuar atij edhe një tatuazh.

Por së fundi teksa është bërë pjesë e një prej rubrikave të emisionit “Shiko kush Luan”, ka bërë një deklaratë të papritur. Në promon e emisionit ajo është shprehur se është e lidhur me ish konkurrentin e Përputhen Fatjon Kuqairn.

LEXO EDHE:  Shifra të frikshme në shtetin fqinj/ Mbi 1000 të infektuar dhe 25 viktima në 24 orë

LEXO EDHE:  Xhelozi dhe zemërim/ Tre astronautët amerikanë që shkelën për herë të parë në Hënë

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajoka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fatjonin në këngën e saj më të re Maniak.

Ndoshta për të dalë nga situata e momentit Fifi ka bërë këtë deklaratë që na mbetet ta shohim të plotë në këtë episod./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE