Connect with Us

Trupi i saj me bikini është një ëndërr/ Fotot më provokuese të modeles kolumbiane

Showbizz

Trupi i saj me bikini është një ëndërr/ Fotot më provokuese të modeles kolumbiane

Publikuar

-

Paola Macias është një sportiste dhe modele fitnesi nga Medellín, Kolumbi. Ajo kalon me orë të tëra në palestër dhe në kuzhinë, duke ndjekur një rutinë të rreptë të fitnesit për të ruajtur fizikun e saj të mrekullueshëm.

Paola është një frymëzim për të gjithë ata që e ndjekin atë. Përkushtimi i saj për fitnesin tregon atë që duhet për të ndërtuar një fizik vërtet të mrekullueshëm.

LEXO EDHE:  Jess Impazzi shfaqet kudo seksi

Paola konkurron rregullisht në garat e bikini në Kolumbi, dhe është gjithashtu një model i sponsorizuar me një portofol mbresëlënës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mahnitëse/ Dua Lipa tregon me krenari se është veshur nga stilistja shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka zotëruar tregun muzikor, kryesisht përgjatë këtyre dy viteve të fundit, me publikimin e albumit “Future Nostalgia”.

Autorja e shumë hiteve asnjëherë nuk nguron të tregojë krenarinë që ka për origjinën e saj.

Dua është kthyer në një mbështetëse të talenteve shqiptare dhe shpesh herë i promovon ato. Së fundmi diva e muzikës pop është shfaqur e veshur nga stilistja me origjinë shqiptare Nensi Dojaka.Ka qenë vetë Dua, ajo që tregoi veshjen në një postim në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me një bluze trasparente të zezë.

LEXO EDHE:  Sheikët lënë “kokën” pas saj/ Njihuni me modelen që merr oferta me shifra të çmendura për një natë

LEXO EDHE:  “Ka abuzuar me mua”/ Kejvina Kthella tregon arsyen e "sherrit" me Vildane Zenelin

Së fundmi, Nensi ka fituar gjithashtu edhe çmimin e parë ne LVMH 2021 për talentet e reja në fushën e modës. Sot ajo është kthyer në një prej stilisteve më të kërkuara e cila ka punuar me emra të njohur si Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Greber./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

5 vajzat seksi të Përputhen 3/ Kush është konkurrentja më e ndjekur në rrjetet sociale

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pesë vajzat konkurrente të sezonit të tretë të Pëpruthen janë Ritvana Fetahu, Arlida Nezha, Iarda Shahillari, Mikela Pupa dhe Alvisa Qarri.

Vajzat janë zyrtarisht konkurrente të Pëpruthen, të cilat kanë marrë pjesë në Përputhen për të gjetur dashurinë.

Gjithashtu vihet re se vajzat kanë fituar me shumë shpejtësi edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Vetëm në pak ditë, ato kanë arritur të tërheqin me mijëra ndjekës dhe gjatë një kërkimi në Instagram mësuam se më e ndjekura është infermierja seksi, Iarda Shahillari, e cila mbi 83 mijë ndjekës.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më të nxehta të Instagramit/ Fotot më shpërthyese të Jessica Cribbon

LEXO EDHE:  Modelja që çmendi shqiptarët me format e saj/ Fotot më të zjarrta të Vildane ZenelitPas saj vjen Alvisa Qarri bjondina vlonjate, e cila çmendi djemtë e Përputhen dhe ndezi shumë debate në studio.

Alvis aka mbi 63 mijë ndjekës në Instagram. Pas saj vjen Mikela me 50.7 mijë ndjekës që ndiqet nga Ritvana me 45.7 mijë ndjekës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh qarkulloi në rrjet lajmi se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Riniani Leka ishte ndarë nga e dashura e tij, avokatja me origjinë shqiptare që jetonte në Spanjë, Anisa Berliku.

Por si duket ky ishte një alarm fals pasi të dy janë rishfaqur pranë njëri-tjetrit. Së fundmi Riniani e vërtetoi edhe një herë se është krah Anisës me një postim në rrjetet sociale ku ai shfaqet pranë saj.

LEXO EDHE:  Boksierja më seksi që keni parë ndonjëherë/ Fotot më fantastike të Amber Field

LEXO EDHE:  Rita Ora pozon nudo në Instagram/ E ëma e paralajmëron: “S’ka më…”Rikujtojmë se Riniani mori ftesë nga Ana Kauri gjatë pjesmarjes së tyre në Përputhen për ta vazhduar njohjen jashtë, por ky i fundit nuk pranoi.

Riniani doli beqar nga emisioni dhe tani po shijon lidhjen me Anisen, vajzën simpatike që punon si avokate në Spanjë, e cila gjithashtu është nëna e një vajze të quajtur Chloe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE