Connect with Us

Imitoi Lulzim Bashën/ Ylli i “Tik Tok” tregon si u ndje kur mësoi reagimin e Ramës

Showbizz

Imitoi Lulzim Bashën/ Ylli i “Tik Tok” tregon si u ndje kur mësoi reagimin e Ramës

Publikuar

-

Imitoi Lulzim Bashën/ Ylli i “Tik Tok” tregon si u ndje kur mësoi reagimin e Ramës

Pak kohë më parë ylli i Tik Tok Jona Shehaj bëri xhiron në rrjetet sociale ku publikoi një video ku imitonte kryetarin e PD, Lulzim Bashën, teksa bënte gafat me llogaritjet.

Videoja u bë edhe më virale ku u shpërnda nga kryeministri, Edi Rama në rrjetet e tij sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


E ftuar në emisionin “Abc e Mëngjesit”, ajo ka treguar se si i lindi idea për të imituar Lulzim Bashën dhe si e priti momentin kur mësoi se videoja ishte shpërndarë nga kryeministri.

LEXO EDHE:  “Marrëveshja nuk është prishur”/ Ngjela: Rama dhe Basha i tremben listave të hapura

“Video për Bashën lindi krejt natyrisht, këto patatet seç po më krijojnë, por e lash. Më pas iu riktheva dhe u ula e bëra. Më tha mamaja çfarë po bën, po bëj një video për Bashën.

Vetëm kur ditën tjetër më merr një shoku im në telefon dhe më thotë të ka shpërndarë Rama videon. U habita se thashë kryeministri.  Nuk e prisja”, tha ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Hallet e tyre i masturbojnë tek të tjerët”/ Revoltohet Redon Makashi: Njerëz me djallin në bark

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, kantautori Redon Makashi deklaroi se ishte i dashuruar dhe se po mendonte të shkonte drejt martesës.

Ka ardhur limiti i limiteve, do vendos edhe unë. Edhe ata që janë të martuar janë të pakënaqur, edhe të pamartuarit po. Unë do ta provoj njëherë martesën, e kaluam gjithë kohë, i morën me vete të gjithë orët e beqarisë, tani ka ardhur koha. Normal që jam i dashuruar” u shpreh Makashi në intervistën e tij tek Rudina.

Por komentet negative të njerëzve e kanë revoltuar këngëtarin, i cili nëpërmejt një statusi në rrjetet sociale iu është përgjigjur duke theksuar me shkronja të mëdha shprehjen “Jeta është e imja e më takon vetëm mua.”

Ai gjithashtu nuk kupton dot faktin se si njerëzit mbajnë brenda vetes kaq shumë mllef dhe nxjerrin vere.

Kohe e cuditshme !!!!!  Si ka mundesi qe njerezit me djallin ne bark nuk rreshtin se nxjerri vrer? Kane plot halle ne jetet e tyre dhe per cudi hallet e tyre i masturbojne tek te tjeret , shfryne dufin , qeshin kur hedhin helmin e zvarriten si gjarperinjt pas rreshrave te … ! Per cudi me duken te shndrruar si ata qente  e terbuar me dhembet e skermitur qe kur i hedhin prehun kafshojne ku te mundin , e pasi mbarojne pune me te presin po me ata dhembe e jarget qe i rrjedhin neveri , presin prehun e radhes…! Ehhh sa e trishtushme dhe qesharake! Me thene te drejten nuk i urrej , por me keq , ndjej KEQARDHJE PER TA …!! Eshte Bota e erret , e piset e humnerave boshe te tyre…! Gjithesesi…, mes vrerit , helmit , mllefit e kafshimit , une ju dhuroj paqen , miresine dhe paakez muzike… !!! JETA  ESHTE E IMJA E ME TAKON VETEM MUA”, shkruan Redon Makashi./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një lidhje me Vildane Zenelin/ Përgjigjet Jon Gjebrea: Mos më përfshini në trillime

Publikuar

-

Nga

U përfol për një lidhje me Vildane Zenelin/ Përgjigjet Jon Gjebrea: Mos më përfshini në trillime

Djali i Ardit Gjebreas, Jon Gjebrea, është bërë pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga ish e fejuara. Së fundi në rrjet qarkulloi lajmi se Joni isht enë një lidhje me modelen Vildane Zeneli. Pas të gjitha lajmeve që janë shkruar, Joni ka reaguar duke thënë se nuk është e vërtetë.

Ai ka shpjeguar faktin që ata janë miq prej 10 vitesh dhe arsyeja e vizitës së tij në Neë York ishte për arsye pune.

Nuk kam folur, e nuk jam prenoncuar kurrë sa herë shkruhej për mua nëpër gazeta ose siç e quani ju “lajme rozë”. E shikoj të arsyeshme këtë here të shprehem sepse kohët e fundit në këto “lajmet rozë” flitet për lidhjen time me Vildane Zenelin. Të gjitha lajmet janë të pavërteta. Unë me Vildanen njihemi prej 10 vitesh dhe jemi miq.

Vizita ime në Neë York ka qenë për takime pune për ‘Noblecigars” dhe ashtu sic bëjnë miqtë takohen me njëri-tjetrin për të drekuar.

Ju lutem mos përhapni lajme të pavërteta dhe prishni reputacionin e shume njerëzve dhe familjeve të personave të përfshirë në trillimet tuaja. Nëse doni të dini sic janë gjërat, numri i telefonit në ditët e sotme është kollaj të gjendet. Mjafton të telefononi. Shpresoj ky vit tju gjej me më shumë dashuri”, shkruan Joni në postimin e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrentet: E njoh prej 20 vitesh

Publikuar

-

Nga

“Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrentet: E njoh prej 20 vitesh

Albi Nako ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë për shkak të deklaratës së tij ndaj konkurrentes në “Just Dance.”

Ai ka treguar se gjithçka ka qenë e inskenuar se Bela, punon për të dhe e gjitha është bërë që ajo të marrë pak vëmendje.

I ftuar në Top Albania Radio, ai u shpreh se Bela është futur në spektakël nëpërmjet tij dhe se nuk e priste që kjo situatë dhe ky moment do të komentohej kaq shumë.

E vërteta është që unë dhe Bela kemi 20 vite njohje, Bela punon me mua dhe Akademinë e Dansit. Bela u fut në program nëpërmjet meje. E vërteta është që e gjitha që u tha është një dialog i dakordësuar mes meje dhe Belës, për ti bërë një promo asaj vajze që s’ka patur mbështetje nga rrethi i artit.

Sigurisht është e faktuar, sepse përderisa kam krijuar një imazh të tillë në kaq vite karrierë, s’jam i lojtur të shkatërroj imazhin me një batutë. Pse çfarë i thashë unë Belës? Ajo që një performancë e ndërtuar nga unë. I thashë që personazhi që ti solle është fiks si nga Planeti i Majmunëve. Majmuni është kafshë e dashur, po e ngacmove bëhet agresive.

E gjitha u mirëprit si reagim në spektakël por mua s’më vajti mendja se do të kishte një keqkuptim kaq të madh. Kur unë them ishte e stisur, ishte e stisur. Kur unë me Belën thamë unë do të them kështu, ti do të thuash kështu. Duhet të themi diçka që tek publiku do të tingëllojë shëmtuar, që tek publiku të bëjë jehonë”, tha Albi Nako./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

LEXO TE PLOTE