Connect with Us

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën

Showbizz

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën

Publikuar

-

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha bën dedikimin prekës për të ëmën

Pak ditë më parë, këngëtari Robert Berisha ndau me të gjithë ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Teuta.

“Pusho e qetë mami jem ?per ty me shkru kom shum,po e la me kaq ?”, shkruante ai në postimin e tij.

Së fundi ai ka publikuar një status në Instastory kushtuar nënës. Fjalët e kësaj thënie ishin shumë prekëse.

LEXO EDHE:  Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën/ Video ku bën twerk do t'ju lërë gojëhapur

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin. Ato marrin një leje speciale nga Zoti për të qëndruar pak më gjatë rrotull dhe për të parë fëmijët e tyre, pa pasur rëndësi se çfarë ka ndodhur mes tyre në jetën e tyre të shkurtër të vdekshme”, thuhet në shprehjen e shpërndarë prej këngëtarit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE