Connect with Us

Kejvina Kthella tregon gjoksin dhe komplimenton veten: Fansi i bën komentin epik: Duke u thy…

Showbizz

Kejvina Kthella tregon gjoksin dhe komplimenton veten: Fansi i bën komentin epik: Duke u thy…

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella është shuë aktive në rrjetet sociale me fotot e saj shumë provokuese. Bjondina e Instagramit i ka lënë të gjithë ndjekësit e sja pa fjalë me fotot e fundit ku tregon asetet e saj.

Teksa tregon gjoksin në veshjen provokuese në rrjet kanë shpërthyer komentet. Ka patur shumë komente komplimentuese por nuk mungojnë dhe ato thumbueset.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do të flasin më me njëra-tjetrën/ Plas keq mes Kylie dhe Kendall Jenner

“Uhhh çfarë Kejvineeeee ⚡️”, shkruan ajo krahas fotove seksi, ndërsa një prej ndjekësve e thumbon duke shkruar: Uhhh çfare po heq u thy në mes për një foto./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  Një “bishë” e vërtetë/ Fotot e modeles më të nxehtë të momentit

LEXO EDHE:  “Harrova që s’do t’iu kisha përgjithmonë”/ Rozana Radi prek me dedikimin për prindërit e saj

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE