Connect with Us

Kamala Harris pozon për Vogue/ Fotoja e saj po bën xhiron e botës

Showbizz

Kamala Harris pozon për Vogue/ Fotoja e saj po bën xhiron e botës

Publikuar

-

Kamala Harris pozon për Vogue/ Fotoja e saj po bën xhiron e botës

Kamala Harris është kthyer shumë shpejt në qendër të vëmendjes në mediate huaja. Zëvendës Presidentja e zgjedhur, që ende nuk e ka nisur detyrën e saj, ka realizuar një set fotografik për Vogue. Por e gjitha që ka tërhequr vëmendjen ka qenë veshja e saj.

Në sfondin e kuq dhe jeshil, Kamala shfaqet me një kostum të zi dhe conversa, gjë ka zgjuar ndjekësit me kritikat e tyre në rrjetet sociale.

Në komentet e shumta e kanë quajtur si të papërshtatshme veshjen e saj. Sipas një burimi, as stafi presidencial nuk e ka pritur mirë këtë lëvizje të Vogue pasi për kopertinë ishte zgjehdur një foto tjetër ku ajo shfaqet e veshur me një kostum bojqeill.

“Ekipi i Harris dhe Vogue kishin rënë dakord se kostumi blu me sfond të artë do të ishte fotografia e kopertinës. Pa i thënë ekipit të Harris, Vogue e ndryshoi atë në foton rozë, për të cilën ekipi i zëvendës Presidentes nuk ishte dakord.”, tha burimi.

LEXO EDHE:  “Paska tradhtu Jozefinaaa!”/ Armir Shkurti “nuk mban” më: Ju këlysha që jeni ngjitur pas sumës së Lulit!

Gjithashtu pati një reagim të Vogue, e cila është justifikuar me pjesën që në foton ku shfaqet e veshur me Conversa duket më e afërt me publikun, ndaj për këtë arsye ishte dhe zgjedhja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Me pantallonat e zbërthyera dhe duke ekspozuar gjoksin/ Sara e Përputhen çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Përputhen, Sara Malaj është shumë aktive në rrjete sociale, nga ku dhe nuk nguron të postojë foto dhe video shumë seksi. Së fundi ajo ka treguar linjat e saj përmes disa videove shumë provokuese.

Nga pamjet në video Sara ekspozon teksa shihet e veshur me bikini hiret e saj.Kjo nuk është hera e parë që Sara publikon foto dhe video të nxehta. Pak kohë më parë ajo ndezi rrjetin me videon e saj ku shfaqej duke kërcyer./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ana Kauri i vë “flakën” rrjetit/ Tregon format perfekte me bikini

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e pëpruthen Ana Kauri i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit. Bukuroshja nga Berati ka ngritur edhe më shumë temperaturat në rrjet teksa ka dhuruar disa poza me bikini.

Ish konkurrentja ka treguar format e saj perfekte ndërkohë që nbë krah të fotove shkruan: “Mos më shqetësoni”

Kujtojmë se Ana është bërë një nga reklamueset e linjës më të re të rrobave të banjos nga Bora Zemani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plane për një fëmijë të dytë?/ Bora Zemani: Nëse një ditë do të kem një vajzë…

Publikuar

-

Nga

Ndodh e papritura në emision/ Bora kontakton vajzën që pretendon se është e dashura e Oltit jashtë emisionit

Moderatorja Bora Zemani është një nga vajzat më të pëlqyera të ekranit. Përveçse një moderatore seksi, ajo është edhe nënë shumë e kujdesshme dhe e përkushtuar.

Së fundi teksa shoqëronte të birin duke parë një film të animuar ka zbuluar dhe dëshirën e saj për një fëmijë të dytë.

Ajo madje ka treguar se nëse do të jetë vajzë emrin do ta ketë Nala. Kujtojmë se Bora Zemani pak kohe më parë i dha fund lidhjes së saj të dashurisë me aktorin e humorit Donald Veshaj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE