Connect with Us

Poza të nxehta dhe shumë provokuese/ Njihuni me Josefine Forsberg, modelja që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj

Showbizz

Poza të nxehta dhe shumë provokuese/ Njihuni me Josefine Forsberg, modelja që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj

Publikuar

-

Poza të nxehta dhe shumë provokuese/ Njihuni me Josefine Forsberg, modelja që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj

Josefine Forsberg është një modele fitnesi dhe sensacion i mediave sociale nga Suedia. Ajo ka qenë e interesuar për modelim që në moshë të vogël, duke thënë; “Unë gjithmonë kam dashur të bëj fotografinë time, ëndrra ime e madhe si një vajzë e re ishte të punoja në modelim.”

Ndërsa u rrit, Josefine e kuptoi se mund t’i bënte ëndrrat e saj të vërteta. Pasi krijoi një trup perfekt në palestër, ajo hapi profilet e saj në rrjetet sociale ku ndau rrugëtimin e saj me të gjithë.

Josefine u vu re nga agjencitë e modelimit të cilët ishin të mahnitur nga pamja e saj. Josefine e shfrytëzoi rastin duke punuar me disa nga këto kompani, duke e lejuar atë të ndërtonte një reputacion në industrinë e modelimit.

LEXO EDHE:  Joshëse dhe shumë provokuese/ Kjo është bukuroshja bjonde që po ndez Instagramin

Pas viteve të përkushtimit, Josefine arriti një status të një modeli fitnesi e njohur edhe ndërkombëtarisht. Me fizikun e saj të mahnitshëm dhe përkushtimin në stilin e jetës, ajo është e sigurt që do të frymëzojë fansat e saj për vitet që vijnë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW/ “Çmenduri”/ A e dini sa kushtuar bishti i flokëve të Kim Kardashian?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kombinimi i Kim Kardashian në Met Gala 2021, tërhoqi vëmendjen e të gjithë njerëzve nga mbarë bota.

Ajo u shfaq e veshur me një kostum të zi, Balenciaga, e mbuluar nga koka te këmbët.

Teksa e gjithë bota po fliste për pamjen e saj, një detaj tjetër që bëri xhiron në rrjet, ishin flokët e saj të zinj, të kapur bisht.Stilisti i flokëve, Chris Appleton, përmes një story në rrjetet sociale ka zbuluar dhe çmimin e kripur që ka shpenuzar Kardashian për një bisht të tillë flokësh.

LEXO EDHE:  FOTOT +18/ Cmendet modelja, heq pizhamat në rrugët e Londrës

LEXO EDHE:  Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot më përvëluese të Arbenita Ismajlit

Ai tregon se ka kushtuar plot 10 mijë dollarë. Ky çmim ka shkokuar të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, dhe thuajse të gjitha mediat e huaja kanë shkruar për këtë fakt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në puntatën e sotme të Përputhen është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Argjendit.

Por para se të shfaqej takimi, Mikela ka treguar se është prekur nga ajo që ka ndodhur më para mes tij edhe Ritvanës, të cilës i ka kërkuar një takim në dy të natës.Mikela i është drejtuar Argjendit duke i thënë se ka bërë një gjest mjaft të ulët dhe sipas saj mendon se Argjendi në takim ka aktruar.

LEXO EDHE:  Foto-Modelja seksi nis “arratisjen romantike”/ Kapet “mat” me biznesmenin turk

LEXO EDHE:  FOTOT +18/ Cmendet modelja, heq pizhamat në rrugët e Londrës

Është një nënvlerësim për mua. Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre. Pak orë para takimit me mua, kërkon takim me një tjetër në dy të natës”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk të toleroj më”/ Arjan Konomi paralajmëron Edin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionisti Arjan Konomi ka këshilluar të gjithë konkurrentët e Përputhen të mos përdorin më ofendime në program. Ai ka kritikuar me tone të larta Edi, i cili ka paragjykuar dhe ofenduar njërën prej vajzave në emision, Adën.

Nga ana tjetër Edi nuk ka pranuar të kërkojë falje duke u shprehur se kështu është ai dhe nuk do të ndryshojë për askënd.

LEXO EDHE:  Provokon Trejsi Sejdini/ Eksploron shpellat e bregetit me shapka…

LEXO EDHE:  Provokon Trejsi Sejdini/ Eksploron shpellat e bregetit me shapka...“Kështu jam unë, ky jam unë njësoj siç jam jashtë. Kështu më ka shkuar jeta me ofendime.
Unë nuk e ndryshoj veten për askënd as për lojëra. Unë nuk ia kam frikën askujt veç Zotit”, ka thënë Edi.

Arjani është shprehur se nuk do të tolerojë aspak ofendime të tjera, madje duke ngritur dhe zërin ndaj Edit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE